Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie mi ustalić firmę, która wydzwania z gówno ofertami darmowych kamer etc w zamian na przyjście na spotkanie. Pisałem o tym miesiąc temu. Przed chwilą znowu miałem telefon z numeru 52 561 64 05. To jest najpewniej jedna i ta sama firma. Zażądałem na podstawie art. 24 ustawy o ochronie danych osobowych informacji, kto jest administratorem moich danych. Pani bezczelnie powiedziała że nie może mi podać takiej informacji a później się rozłączyła. Chcę dojechać tą firmę ale nie bardzo wiem jak to ugryź. Mirko pomusz.


#prawo #giodo #rodo #daneosobowe #telemarketing #csiwykop
L3stko - Mirki pomóżcie mi ustalić firmę, która wydzwania z gówno ofertami darmowych ...

źródło: comment_A4f7kW2gJNvvIQlmQMcXptfKmnrytXFx.jpg

Pobierz
  • 11
@L3stko: Ja chcialbym namierzyc „normalny” numer do EcoVital i wszystkich inny spolek zarejestrowanych pod tym adresem. Bo ani tak samo jak Twoja firma przetwarzaja moje dane niezgodnie z prawem.
@L3stko do mojego taty też dzwonili i zapraszali na masaż, a za to DARMOWĄ kamerę o wartości 500zł. Z tym, że jakoś na "Bio" się nazywali. Ogółem gościu ma na siebie cztery takie firmy zarejestrowane.