Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Brawo dla pana, który właśnie zwrócił uwagę chłopakowi robiacemu zdjęcie różowemu w szortach, w tramwaju 18. Facet na głos krzyknął "dlaczego fotografujesz pośladki tej pani?" Xddd Przegryw czerwony jak burak, chciał wysiąść jak najszybciej, ale po drodze było czerwone światło xddd typ zdążył jeszcze wylać litr potu. Różowy tylko spojrzał, rzucił jakaś wiązankę i poszedł na druga stronę. Myśle, ze wszyscy w przedziale 22-26 lat. Uprzedzając, kierowca autobusu tez klaskał ( ͡º ͜ʖ͡º) #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #tfwnogf #krakow #dupeczkizprzypadku pokaż całość

  odpowiedzi (50)

 • avatar

  Smutne życie korpo szczura. W zeszłym roku awansowalem na kierownika projektu po 4 latach ciężkiej pracy. Od stycznia prowadzę projekt wart około 500 000 000 PLN i zarabiam całkiem niezłe hajsy, nawet jak na Warszawę. Nade mną jest dyrektor programu (który jest ode mnie tylko 2 lata starszy) a nad nim jeszcze dyrektor pionu. I dzisiaj rano dostalem reprymendę od mojego dyrektora programu, że powinienem się bardziej zachowywać jak poważny kierownik projektu i że powinienem ograniczyć heheszki w pracy i bardziej się przejmować. Podobno rozmawiał z dyrektorem pionu i razem doszli do takiego wniosku po naszym działowym wyjeździe na jakieś warsztaty dwa tygodnie temu, gdzie imprezowałem ze swoimi kolegami ze studiów, ktorzy pracują w innych działach. Nawet nie potrafił konkretnie powiedzieć co mam poprawić, tylko że "mam się bardziej przejmować" i spytał czy czuję o co mu chodzi. Moim zdaniem pracuję sumiennie i ogarniam wszystkie tematy, siedzę codziennie w biurze po 10-11 godzin, ale też nie wyrywam sobie włosów z głowy jak coś się nie uda i nie stresuję się wiecznie wszystkim tak jak oni. Dzisiaj kończę 29 lat, nie mam rodziny, dziewczyna mnie zostawiła i w sumie nie stresują mnie za bardzo problemy na projekcie. Jak coś mi nie wyjdzie to najwyżej mnie wywalą i znajdę sobie inną robotę a oni innego kierownika, może bardziej doświadczonego i takiego co się bardziej stresuje. Czy na prawdę w Polsce wszyscy muszą się tak przejmować wszystkim? Moim zdaniem są ważniejsze rzeczy w życiu niż praca.
  #oswiadczeniezdupy #korposwiat #pracbaza no i może jeszcze #urodziny bo dzisiaj stuknęło mi 29 lat na tym pięknym świecie :)
  pokaż całość

  odpowiedzi (95)

 • avatar

  Jadę wczoraj z synem lvl 10, a przed nami #policja na motocyklu. Syn się pyta - tato, a ten policjant umie jeździć na jednym kole? A co ma w tych pojemnikach (takich sakwach z boku)? Mówię, że nie wiem ale może go zapytać. Na początku się wystraszył ale po chwili mówi - ok. I podjechałem na czerwonym świetle, przecinając odrobinę ciągłą linię, zrównałem się z policjantem i syn przez okno zapytał o wszystko. Pan policjant wyjaśnił, że jazda na jednym kole jest niedozwolona i niebezpieczna, a w sakwach ma różne rzeczy potrzebne do służby w tym bloczki mandatowe, bo to też syna interesowało.
  Tak mi się skojarzyło z tymi wychwalanymi filmami z USA. Jak widać u nas też może być normalnie i fajnie.

  #truestory #czujedobrzeczlowiek #ciekawostki
  pokaż całość

  odpowiedzi (26)