•  

Zrobiłem w Polsce właśnie 1500 km w tydzień i

Gdyby policja chciała skupić wszystkich ludzi ma łapaniu wykroczeń drogowych, to nie mieliby czasu na absolutnie nic innego. To jest kopalnia mandatów, bez dna. Nawet gdyby 25% ludzi w Polsce zatrudnić do łapania kierowców i tak mieliby pełne ręce roboty.

W ciągu tygodnia widziałem może 2 kierowców jadących +-5km/h od limitu, reszta daje czadu.

Swojego pierwszego dnia tak sfrustrowałem kierowcę ciężarówki, że zatrąbił na mnie kiedy zwolniłem na jednej z głównych przelotowych dróg do 40-ki... tyle że 20m przed czynna kamerą stacjonarną

Zauważyłem też jak działają radiowozy z kamerami. Minąłem patrol z kamerą, spisywali. Kilka km dalej zatrzymałem się, przejechali obok mnie i działali w nowym miejscu.

#yanosik powinien powiększyć zakres ostrzegania do 3 km bo policja się dostosowała

Swoją drogą podziwiam kierowców na polskich drogach. Na Tym się nie da jeździć. Ograniczenia przy każdej pojedynczej chałupie, skrzyżowaniu, wjeździe do hurtowni w szczerym polu, a do tego, po środku jebnięte wysepki. Nic dziwnego ze wypadków od cholery

#polskiedrogi

Gorące dyskusje ostatnie 12h