Wpis z mikrobloga

PODSUMOWANIE TEGO CO UDAŁO MI SIĘ DZISIAJ ZDZIAŁAĆ Z RODZĄCYM SIĘ SUBREDDITEM

Link do subreddita

Korzystając z tego, że miałem luźny dzień w pracy odpaliłem suba i zacząłem powoli modyfikować go tak, aby stawał się jak najbardziej przyjazny w przyszłym użytkowaniu. Zmodyfikowałem nieco szatę graficzną, dodałem trochę CSS'a zgodnie z wytycznymi na tutorialach zapewnianych przez Reddita. Powoli zapełnia się sidebar z zasadami, linkami i innymi potrzebnymi informacjami, tutaj proszę np. @Garindor aby sam też go uzupełniał zgodnie z potrzebami i własnymi pomysłami co można tam dodać.

Z ważniejszych rzeczy, co już działa:

- działają spoilery w wersji na przeglądarkę, co prawda jeszcze muszę ogarnąć w jaki sposób je zmodyfikować aby poprawnie też na aplikacji mobilnej się wyświetlały,

- dodałem całe mnóstwo znaczków (flair), które będzie fajnie jak będziecie używać do oznaczania wpisów co dokładnie się znajduje, czy to dyskusja, czy trailer, czy wpis dotyczący mangi etc.

- są też dodane trzy tagi: Spoiler, Superpost, Polecenia, ich również byłoby miło gdybyście używali, zasady kiedy ich stosować pod dodanymi tutaj linkami,

- zgodnie z prośbami wyłączyłem też przycisk do downvote'ów.

Co bym chciał, żeby działało w przyszłości:

- przede wszystkim auto-moderator, będzie on potrzebny do dodawania cyklicznych wpisów, żeby ani moderatorzy ani użytkownicy nie musieli o nich specjalnie myśleć,

- znaczki (flair) dla użytkowników, tutaj chciałbym skopiować pomysł z /r/anime i aby znajdował się tam link do waszych MAL,

- na dniach dodam też jakieś tło do subreddita aby jeszcze uprzyjemnić obcowanie z nim.

Kolejne propozycje proszę składać tutaj lub TUTAJ

#animedyskusja #anime #manga
Pobierz
źródło: comment_wVI91vAC0sdoSaDqJIqJu76aOwhC3zuE.jpg
  • 22
@GeneralX: Dlatego np. na apce mobilnej można używać wciąż downvote, ponieważ jedyną opcją na wyłączenie tego jest ukrycie samego przycisku poprzez CSS ¯\_(ツ)_/¯

Trochę to takie upośledzone, ale na wersji "dużej" działa.
@jaqqu7: @jaqqu7: nie sądzisz może, że od "polecenia" lepsze by było "Rec." albo "Rekomendacja" albo coś? Za każdym razem jak to widzę to wyobrażam sobie [Polecenia] #!$%@?ć xDxDxD
61 Łibusów.


@jaqqu7: Dlaczego mam przenosić się do subreddita dla dzieci skoro to samo mam tutaj? Będzie tam jakiś wartościowy content? Póki co treści jak na jakimś forum M&A sprzed 5 lat. Jeszcze te oczojebne czcionki i kolory - tylko pokemonowego pisma brakuje.
skoro to samo mam tutaj?


@Logytaze: nie bedziesz musiał oglądać każdego postu o dragonballu i 100 obrazkow przeróżnych anime.

Będzie tam jakiś wartościowy content?


@Logytaze: jesli ludzie będą robić to będzie

Jeszcze te oczojebne czcionki i kolory - tylko pokemonowego pisma brakuje.


@Logytaze: chodzi po prostu by wyróżniać różne od siebie treści. sciagajac dodatek do chrome "Reddit Enhancement Suite" mozesz wylaczyc wygląd subreddita i masz zwykły wygląd wtedy. Picrell
Pobierz
źródło: comment_gnBIkPedKMEXZO7LAmvZg7OLWWdTQgox.jpg