Wpis z mikrobloga

@JanuszBizn3su:

Natknąłem się na twój post sprzed 2 tygodni...

https://www.wykop.pl/wpis/30590417/dobra-zeby-nie-byla-odpalilem-long-wlasnie-ostatni/

Byłeś tak pewien swego longa że robiłeś screeny i miałeś wstawiać, ale chyba wyleciało ci z głowy, więc ja go wrzucam.

Dobra, żeby nie było odpaliłem longa właśnie, ostatnimi dniami posiedziałem trochę nad wykresem btc i zrozumiałem co się dzieje, w lutym mało co siedziałem przed kompem i nie wiedziałęm co się dzieje, ale wystarczy trochę posiedzieć przed wykresami i wszystko staje się jasne mi to zajeło kilka dni.

A i zwracam honor @pawlo74 .

Likwidacja na 7200 także easy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


i

wiesz co nawet ja zrobię screena i wkleje go za 2 tygodnie tu, i oznajmuje, że założyłem longa za 8900 a likwiedację mam na 7200


Więc jak tam twój long Janusz? Rozumiem że wszystko ok bo spadło tylko do 7240, więc nie zamknęło pozycji na 7200? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiesz, ja bym to olał i zapomniał o tym gdybyś teraz cały czas nie ściemniałe i nie robił podobnych wpisów...

#bitcoin #kryptowaluty #januszebiznesu #inwestowanie #heheszki
Pobierz cyberpunkbtc - @JanuszBizn3su:

Natknąłem się na twój post sprzed 2 tygodni...

h...
źródło: comment_eLB2OHxsbzobxwWseyq8aCeEaC0Js7cl.jpg
  • 24
@Lysyn: Pamiętam, jaki wstyd? Przecież to normalne, nikt nie może zawsze trafnie otwierać pozycji. Ty o tym, normalnie potrafisz napisać przynajmniej. Tu jak się zapytasz to każdy zawsze na plusie i nigdy się nie pomyli. Z januszem chodzi o to że pości od 2 tygodni o tych przewidywaniach i mimo że spada to wciska że idziemy bokiem itp.

Szacun chłopie że normalnie potrafisz napisać, bo tu sami eksperci nieomylni
@Lysyn: A ty to chyba się nim zasugerowałeś z tym longiem...

https://www.wykop.pl/wpis/30923195/bitcoin-no-i-chooj-ostatnie-wolne-hajsy-dopiero-ju/

Jeżeli tak to mamy przykład jak ludzie niby niewinnie #!$%@?ąc byle co na prawo i lewo narażają innych na straty.
Ja uważam że w tematach inwestycyjnych powinno się brać odpowiedzialność za to co się pisze i mieć świadomość że ktoś może być stratny przez ciebie.

A w ogóle popatrz w tym wątku co on #!$%@? cały czas i to
@cyberpunkbtc: Nie , zasugerowałem się dużą ilością longów na tradeview oraz tym że myślałem że odbijamy jak ostatnio gwałtownie. Chciałem go otworzyć na chwilę i zaraz zamknąć. Taki numer się kiedyś udał , ale było to szczęście początkującego. Jak już widziałem że dałem się nabrać to wszedłem sobie na wykop i przeczytałem ten wpis i skomentowałem żeby sobie ulżyć.
Raz sie wygrywa raz sie przegrywa. Ja tą pozycje póki co trzymam.
@JanuszBizn3su: Ja nie szukałem tego wpisu, natknąłem się przypadkiem. Nie pamiętałem że pisałeś gdzie otworzyłeś pozycję i gdzie masz zamknięcie, ale jak widziałem że sam chciałeś wkleić screena, sprawdziłem jak wyglądał kurs i tyle. Miałeś wrzucić, nie zrobiłeś tego... nie wiem jaki miałeś wpis później, ale od tego czasu piszesz o tych wzrostach i jesteś strasznie pewien swego. Sam chciałeś i pisałeś
@cyberpunkbtc: wzrosty będa, jedyną rzecz jaką zrozumiałem od tamtego momentu jest to, że wzrosty nie będą gwałtowne tylko spokojne i stabilne, a co w związku z tym wszystko się przeciąga w czasie, ale to już pisałem kilka razy, ja tylko spokojnie sobie longi dokładam wraz ze spadkiem ceny, bo jak pisałem przebicie 7k wydaje się bardzo mało prawdopodobne a jak tak się stanie to wtedy najwyżej dorzucę jeszcze na longa i
@JanuszBizn3su: smule napisałby że tylko będziesz dokładał coraz bardziej do straty i ją powiększał.
Ja się ciebie nie czepiam, ale po co się tak upierasz i piesze ciągle o tych wzrostach itd.?
Daj na luz, każdy się może pomylić ale nie pisz że jest inaczej
@cyberpunkbtc: ale wszystko idzie po mojej mysli, jedyne co się zmieniło od tamtego czasu to to, że jednak dzieje się to wolniej niż oczekiwałem, ale to jest dobry znak bo oznacza większą stabilizację, a właśnie to jest potrzebne jeżeli myślimy o nowym ath
@JanuszBizn3su: No właśnie też się bałem, zamknąłem shorta i czekam. Teraz beznadziejny moment na zakładanie pozycji. Nie trzeba grać zawsze, teraz to hazard. Wolę poczekać.

W końcu trend się odwróci, wiadomo ale coś nie widać paliwa do wzrostów