Wpis z mikrobloga

@galaktyczny_pingwin: Mieszkam na stałe w Hiszpanii i musiałem do Polski przylecieć, zabrałem lapka ale zostawiłem sprzęt do grania a z racji tego, ze wyjazd mi sie przedłużył do 4 miesięcy kupiłem sobie wszystko jeszcze raz tutaj (mysz itd). U siebie używam Razer orbweaver a tutaj zauważyłem ze sie pojawił o połowę tańszy Tratus v2 od razu kupiłem. Wszystko możesz sobie zaprogramować jak chcesz i oczywiście na biurku malutko miejsca zajmuje, wypróbuj
@galaktyczny_pingwin: Guzików w sumie jest chyba 24/30 bo ta gałeczka też działa jako guzik zależnie od tego w którym kierunku ją wychylisz. Ogólnie wiadomo, ze pisać to się pisze na zwykłej klawie. W bardzo duzo gier gram i w sumie nigdy guzików nie brakowało, kwestia przestawienia się ewentualnie jakieś klawisze których się praktycznie nie używa można używać z klawiatury laptopa. Głownie chodzi o to, ze nie zabiera to praktycznie miejsca i
@mAnic_: @galaktyczny_pingwin: też mam lapka, też w takim stylu, co prawda "tylko" z 1060, ale chciałem jak najlżejszy. Niestety mam jedną wątpliwość co do tego sprzętu, mianowicie temperatury.
Laptop potrafi się nagrzać do 90C+ i trochę mnie to przeraża, szczególnie że takie "osiągi" ma przy zewnętrznym chłodzeniu.
Czy to moje przewrażliwienie? Czy też macie z tym problemy? Czy jest się czego bać, np uszkodzenia sprzętu przy dłuższym graniu?