Wpis z mikrobloga

Nie mogę przeboleć tego że nie jestem idealna. Co z tego że nie jestem brzydka, skoro nie jestem olśniewająco piękna. Co z tego, że nie jestem największą idiotką na Ziemi, skoro nie jestem wyjątkowo inteligentna. Co z tego, że mam jakieś tam zainteresowania, skoro nie jestem w nich naprawdę dobra i nie są to pasje przez duże P. I tak ze wszystkim.
Wstydzę się siebie, a przez to nie robię nic ponad plan minimum. Nie wychodzę z domu, nie chcę poznawać ludzi, o tym żeby do kogokolwiek zagadać to już w ogóle nie ma mowy. Przecież jestem brzydka, nudna, głupia, nijaka. Kto by chciał mieć ze mną cokolwiek do czynienia?
Chcę żeby mnie wszyscy podziwiali. Cokolwiek robię, robię nie dla siebie, a po to żeby inni mnie uznali za fajną i wartościową. Każda krytyka, każdy brak zachwytu wpędza mnie w dół.

Nie ma nic gorszego niż perfekcjonizm ()

#przegryw #logikarozowychpaskow #depresja #gorzkiezale #zalesie
  • 43
@nacpanazielonka: Jak dla mnie, gdybym był ideolo to byłoby nudno. A tak to zawsze można nad sobą popracować i mieć cel. A tu dodatkowy cm w bicku, albo mniej cm w pasie. Trzeba brać świat jaki jest. w ciągu 3 lat 4 razy zmieniałem pracę xD. A teraz cycki pls.
@nacpanazielonka: Akurat z falowanych na proste to się da :D . Może jeszcze nie odkryłaś tego w czym dobra jestes. Siedząc na dupie i płacząc na wykopie nic się nie zmieni ;). A twarz jak twarz. Jako nastolatek nie byłem zbyt urodziwy, ale teraz w sumie tez nie jestem ¯\_(ツ)_/¯