Wpis z mikrobloga

Mirki, czy to normalne że po trzeciej jedźcie w moich imperialami wykręciły się śruby z szyn? Trzeba było to dokręcić po kupnie, czy coś?

Drugie pytanie, kiedy mam grzać liner, jak się rozbije czy im szybciej tym lepiej?

#rolki
  • 17
Mirki, czy to normalne że po trzeciej jedźcie w moich imperialami wykręciły się śruby z szyn?


A po zakupie je dokręciłeś? Śruby powinny być na kleju o ile to nie Powerslide. Ja w Sebach bez kleju mam je dosyć lekko dokręcone, nie strzelają i jest okay. Nie ma co cisnąć bo szyna się jebnie.

Trzeba było to dokręcić po kupnie, czy coś?


No ba, jak wyżej. Jak kupiłem Powerslide S4 to wszystko
@EndriuGolara wiem, wiem, na filmiku Powerslide wyciągali :D

@skinnydog co Ty mi kurła za makaron nawijasz na uszy xD jak mam grzać liner że skorupą xDDDD ja mam nowe rołeczki, raz jeździłem ponad godzinę i dzisiaj 15 minut. Liner jest na mnie idealny, ale pytam czy grzać w piekarniku bo ponoć on się już nie będzie rozbijał czy co to ma na celu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@
@Wi3rzbek to nie grzej na razie, bo jeszcze popsujesz ( ͡º ͜ʖ͡º) Z tego co kojarzę to tam po prostu w niektorych miejscach linera jest pianka EVA, która jest termoformowalna i dopasuje ci się bardziej do stopy. Tylko też równie dobrze po takim dopasowaniu może być gorzej. Ja bym na razie zostawił na twoim miejscu, jak później będzie się coś działo lub nie będzie pasowalo to możesz
@Wi3rzbek na razie to ciężko ci też określić czy coś jest nie tak, bo raczej nie masz doświadczenia. Jak trochę pojezdzisz to bardziej poczujesz czy coś ci nie pasuje
Drugie pytanie, kiedy mam grzać liner, jak się rozbije czy im szybciej tym lepiej?


co Ty mi kurła za makaron nawijasz na uszy xD jak mam grzać liner że skorupą xDDDD ja mam nowe rołeczki


@Wi3rzbek: Ale to ty chcesz grzać, nie ja. Sam pytasz o to.