Wpis z mikrobloga

#problem #pomocy #gry
#playerunknown #pubg

Hej Mirki, może ktoś z Was ma ten sam problem - gra działała, wszystko było w porządku - do czasu ostatniego update'u. Niestety, wywala mi grę w momencie, kiedy dołączam do "meczu". Wyskakuje jakiś crash i nic nie mogę zrobić. Przeinstalowałem już grę, zaktualizowałem sterowniki do grafy, sprawdziłem spójność plików na steamie - nadal nic.

Czy ktoś spotkał się, bądź boryka się z tym problemem?
  • 4
@Potargany: Tak, za każdym razem, gdy dołączam do meczu - menu normalnie mi się załącza, mogę pod tym względem zrobić wszystko. Ale gdy tylko nacisnę Start i jest loading screen - grę wywala. Do tej pory chodziło wszystko w porządku, kompa mam mocnego, więc to nie wina sprzętu. Szukam podpowiedzi na necie, ale za bardzo nie widzę rozwiązania :/
@tokar90: A to ciekawe. Rozumiem, że próbowałeś też zmiany jakości grafy itp. Mimo, że masz świetnego kompa, coś może być na rzeczy. Ale dziwne, że dzieje się tak tylko tobie. Może kwestia jakiegoś oprogramowania na kompie :/ .
@Potargany: Teraz spróbowałem odpalić na najniższych - to samo. Coś musieli schrzanić przy okazji aktualizacji, bo żadnego programu nowego nie instalowałem, który mógłby w jakiś sposób przeszkadzać. Serio, nie wiem co zrobić - wysyłam te raporty z crasha, ale póki co żadnej reakcji.