Wpis z mikrobloga

Przecież PO i PIS się wymieniają wladzą na zmianę, jestem prawie pewien, że te działania są w pełni ustalone, wszystkie medialne akcje ustalone. Jedni rządzą, wprowadzają sobie ustawy pod siebie, następnie odwalają głupoty, żeby druga strona mogła sobie znowu porządzić. Dla zabawy i odciągniecia uwagi wprowadzą jakichś pionków pokroju Kukiza, którzy i tak robią to co jest zaplanowane


Właśnie to napisałem jakiś czas temu jako komentarz w randomowym wpisie na temat polityki. PIS #!$%@? z zamkniętymi sklepami, z nagrodami, spadają numerki w sondażu, Tusk nagle odwala jakiś wywiad w tvn24, no ja #!$%@?ę xD Jak dla mnie to wygląda jak solidny gangbang na Polsce z pigułką gwałtu, przeprowadzany przez tych samych kolesi od tylu lat, którzy tylko udają, że się nie lubią.

Ale spoko, już wskakuje w swój foliowy strój xD

#polityka #4konserwy #neuropa #heheszki #takaprawda
  • 1
@NPrBaz: #!$%@?, taka niby jedna wielka klika a co jedni do władzy dojdą, to drugich zewsząd wywalają na kopach, czy, jak to młodzież teraz mówi, świnie od koryta odrywają. Polska polityka to kłótnia dwunastoletnich szczeniaków, którzy strzelili na siebie takiego focha, że ja #!$%@?ę. Starzy, zawistni, chciwi, pamiętliwi i ogólnie paskudni ludzie, otoczeni młodymi i ambitnymi, wojna o władzę - a lud dał się wciągnąć w tę wojnę bo jest