Gorące dyskusje ostatnie 12h

Siemanko dzisiaj na szybko się muszę ogarnąć kilka jeszcze spraw przed wyjazdem do poznania więc jebnalem na szybko recenzje

Sobersby arbuz 60/100

+ Chyba najlepsze ze somersby
    + Fajnie smakuje arbuzem
    + pachnie też
    + Łatwo dostępne
    + 3,5zl jak na piwko smakowe to nieźle
    + Nie jebie tak zsgeszzcxinhm sokiem

-4,5% trochę lipa dla bab
    - jedno ale nie więcej
    - chujowo się pije jak się idzie
    - dobra jednak końcówka za słodka

Ogółem piwko nie jest złe. Chyba najlepsze ze Sumersby pedałow

Jestem też wkurwiony bo w pociągu mam miejsce w środku, zamiast przy oknie
    Bo po co było kupić bilet wcześniej xD

Elooo i do jutro na #wy
    Słownik mi popierdolilo

#100browarowchallenge #pijzwykopem #pokazmorde

-
    pokaż całość

odpowiedzi (35)

Ależ dzisiaj ofensywa w Wiadomościach. Nieprawdopodobna propaganda sprzyjająca PiS, okłamując Polakow, a to wszystko prowadzi Krzysztof Ziemiec, który w każdej publicznej wypowiedzi podkreśla swoją wiarę i wyciera sobie mordę katolicką moralnością. Pamiętam jak prowadził Wiadomości które oczerniały lekarzy-rezydentow a jeszcze kilka lat temu lekarze uratowali mu życie po pożarze. Straszna kanalia z tego Ziemca.
    #4konserwy #tvpis #neuropa #bekazkatoli #bekazpisu
    pokaż całość

odpowiedzi (38)

Krzysztof Piątek przed sobotnim meczem z Juventusem:

W tym momencie jestem skoncentrowany tylko na meczu z Juventusem, będzie bardzo ciężko bo zmierzymy się z najlepszym klubem we Włoszech, ale zrobimy wszystko co możliwe.

Znam Wojtka Szczęsnego bo gramy razem w reprezentacji, nie spotkałem za to Matti Perina. Mam nadzieję że w sobotę zagra Szczęsny.

Cristiano Ronaldo jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie i moim zdaniem najlepszym w historii.

Jestem teraz w Genoi i tylko na Genoi się skupiam. Mamy jeszcze sporo meczów do rozegrania w tym sezonie i to na nich się koncentruję. Uwielbiam fanów Genoi.

Krzysiu, ale Juventus to weź ty może oszczędź, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pilkanozna #seriea #juventus źródło
    pokaż całość

odpowiedzi (23)