Wpis z mikrobloga

Pany, rzućcie wnioskami po meczu
-Trzymanie Millera na ławce to sabotaż, gdy Stanek nie umie grać kombinacyjnie
-Świderski tej drużynie potrzebny jak tlen bo nawet Kostkowski nagle nie umie się na nogach utrzymać i poprzepychać, przerwa w grze przy wyniku 1:1 i nikt nie pokrzykuje nie rzuci #!$%@?ą do kolegów, to ma być drużyna?
-Pieńkowski spełnia marzenie i jest mega obsrany na boisku, oby ta dość fartowna bramka pomogła mu, bo potem zrobił faul i rożny co w końcówce było na wage złota.
-Wolański jest ślepy przy wybiciach-nie widzi Michalskiego, Pienia i innych na pozycjach, jego wznowienia trawają wieczność
Raczej nie widać schematów ćwiczonych(?) na treningach, oby coraz lepsza kondycja pozwalała dominować w dalszej częsci rundy.
-z Kristo będzie pożytek
-Przy Falonie i Millerze w obecnym składzie bylibyśmy lepsi piłkarsko?
Te 17.5tys. osób są chore psychicznie że przychodzą oglądać taki poziom gry xD
#widzew
  • 9
@Krisu_7: moje wnioski są takie, że te 17,5tys. osób, to chyba liczone po sprzedaży karnetów + biletów, a nie po liczbie wejść na stadion. Jakoś tak luźno się wydawało.

Pieńkowski to drewno straszne, ciągle źle ustawiony i ciągle spóźniony. Jak tylko dostawał piłkę to blokował akcję. Fajnie, że jest młody i musi grać ale nie od początku. Szkoda, że bramki na 2:1 nie zdobył ktoś inny, bo wszyscy zapomną jak słabo
@maciek30_pl: Za Widzew da się pokroić, niestety aż za bardzo mu zależy. Nie jest wirtuozem techniki, ale akurat tu można wykorzystać jego walory które wszystkie pokazał w tej akcji- przyspieszenie, szybkość, stanie na nogach w biegu. akurat gracz na gonienie wyniku. Po bramce jeszcze wywalczył wolny i potem jeszcze rożny. Co zamknęło liczbe jego udanych akcji na 3(może jeszcze z 1 drybling wcześniej półudanyxD). Ale jestem zdania że Falon od początku
@Krisu_7: właśnie mi o to chodzi, że powinien wchodzić na ostatnie 40-30 minut, żeby się oswoić. Grał tak, że akurat dokładnie widziałem co robi i ciągle go obrońca (chyba Pigiel) wyręczał. Miałem wrażenie, jak by go blokowało wszystko.

Może teraz po tej bramce trochę mu ciśnienie zejdzie i będzie grał tak, jak przez ostatnie 15 minut :)
@Stewie1910: Umiejętności ściśle bramkarskie bez zarzutu, ale co do wykopów i podejmowaniu decyzji o szybkim wznowieniu to notuje regres. Najbardziej boli brak jedności jako drużyna, brak charakternych piłkarzy na boisku-Mąką, Miller, Falon, Świderski. Smuda wykastrował Wolańskiego. Oby Pieńkowski przekuł swoje emocje w coś pozytywnego
@Krisu_7:
Moje przemyślenia:

-Miller na stoperze - czemu Smuda się z tego wycofał? Rozegranie piłki od tyłu kuleje, a w każdej akcji tego próbujemy. Jak ktoś pisał wcześniej lagi Humerskiego pod koniec pokazują jak (i tak) zaczynamy konstruować akcje. W sparingach Miller był bardzo często przy piłce i wychodził z nią bardzo dobrze, tak samo ją rozrzucał. Osobiście mi tego brakuje.

-hejty na Michalskiego - w głowie mam tylko jedną sytuację