Wpis z mikrobloga

Około miesiąc temu zakupiłem 2.5kg wpc, więc coś już mogę się wypowiedzieć.

Rozpuszczalnosc - MOCNO SREDNIA, takie 4/10, w mojej karierze pamietam tylko jedno białko które rozpuszczało się gorzej. Ponadto przy rozpuszczaniu trochę się pieni, nie wiem w czym to przeszkadza ale pisano tu ze się nie pieni więc zaznaczam jak jest.

Smak - 5/10, wziąłem czekoladowe ciasteczka, pije z mlekiem więc nie jest zle, ale z 1kg juz jebnąłem i zaczyna mnie męczyc ten smak.

Stosunek cena/jakosc/ilosc - bardzo dobra, wziąłem na wyprzedaży i jestem umiarkowanie zadowolony.

Podsumowywujac, polecam, ale nie ma co się spuszczać, na wyprzedaży się opłaca, ale nastepnym razem raczej sprobuje czegos innego.
#bulkpowders #mikrokoksy
  • 14
@Re-volt: ja leje z 600ml i z poltorej miarki laduje, nie jestem w stanie tego rozpuscic mieszajac, zawsze sie pieni i zostaje na gorze osad z 1cm nawet. Mleko 1.5% wiec nawet lepsze.
@gogal
ziomuś masz chyba jakiś trefny towar, co jak co ale słabej rozpuszczalności Bulkowi nie można zarzucić. Rozpuszczam sobie porcje w starej peerelowskiej szklance mieszająć widelcem i to włąśnie smak ciasteczka czekoladowe. Znacznie gorzej rozpuszczało się białko kaefde standard... i w sumie premium też ;)
a co do oceny smaku... co za dużo tego samego to i świnia nie przeżre :)
Smacznego jajka ziom!

@Re-volt a oznaczę Cię bo dobry ziomek jesteś