Wpis z mikrobloga

Tak się rozpisałem że wrzucę im to na tag, żeby sobie o mnie przypomnieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Rihter: Chłopie, ja kiedyś tu najbardziej jechałem liska. Poważnie. Toż to tak bezczelny scam że ręce opadają. Raz z jednym bordo miałem długą rozmowę na temat liska, tak go jechałem że bidny usunął konto... Nawet szkoda mi się go trochę zrobiło ;)

Z liskiem ja to widziałem tak. Zebrali ICO. Bzykali dupy przez rok i nic nie robili. Nagle się zreflektowali że mogą spompować jeszcze cenę. I zaczęli siać Fame a pelikany łykały. Najlepsza zapowiedź rembrandingu, czekali pół roku. I przedostatni meetup. #!$%@?. Sam go oglądałem live. NIC, kompletnie nic. Kolejny raz przesunęli premierę. Po tym to już śmiałem się z nich że gdybym był inwestorem liska to za taką bezczelność miałbym ochotę im dać w pysk a nie hodlować to. I jeszcze jadą na fame że w java scripcie będą kontrakty. Jakby to miało tak ogromne znaczenie. Nawciskali ludziom że masa deweloperów się rzuci do roboty...
Wiesz co ostatoni było na meetupie? Wszysyc się zachwycali generowaniem unikalnych portfeli za pomocą ruchów myszki... wiesz, jak na https://www.bitaddress.org ;)
I znów przesunięcie premiery.
A co najlepsze przez swój dPOS mają totalną dyktaturę. Tam głosują najwięksi delegaci z największą ilością głosów sami na siebie i już na starcie centralizacja!!!( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kasują każdy post na ten temat. Cenzura totalna...

#lisk #kryptowaluty #altcoin #shitcoin #scamcoin #bitcoin
  • 14
@cyberpunkbtc Właśnie takich ludzi potrzebujemy pod tym tagiem ʕʔ Ja dostalem bana na reddicie w momencie gdy zauwazylem jak Kordek przesłał 110k LSK na poloniex 7 stycznia. Wtedy zapytalem na reddicie dlaczego sprzedaje w 1 kwartale roku a wedlug jego planu ktory sam udostepnil powinien sprzedac w 4 kwartale 2017. Oczywiscie dostalem bana. Dla mnie jest jasne ze pod koniec listopada na spotkaniu nakrecil hype na relaunch w
@Rihter: To było oczywiste że tylko po to jest pompa. Dobra robota mirku. Dobrze działasz, ale jak widzisz cenzurują co niewygodne...
A ludzie od liska wiedzą jaka jest prawda, tylko okłamują sami siebie. Zapakowali się i czekają na ile to oni przewidywali? 100$??? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tu masz ich amazing z ostatniego meetupa.

http://liskpaperwallet.com/

Nie widziałem tego, ale podobno to był gwóźdź programu a widownia piała
@cyberpunkbtc Ostrzegałem tutaj mirków przed relaunchem że to bedzie kpina i że lisk zleci ponizej 40zl to spotkałem sie z hejtem w moim kierunku. Wszystko jest z moich wpisach pod tagiem. Osobiscie moim ulubionym momentem relaunchy bylo jak zmielini nazwy narzedzi dla developerow ktore do dzis sa bezuzyteczne.
@Rihter: Ja wiem, oni są zaślepieni. Najgorsze że w liska są zapakowani najmniej świadomi użytkownicy, najmniej znający świat kryptowalut. Kompletnie bez wiedzy. U nas bitbay mocno ich wypromował. W ogóle bitbay to kpina rzucili polakom kilka coinów w tym takie kwiatki jak lisk, gamecredits, ostatnio ten KZ cash to juz kompletny absurd. Typowy coin dla siwego żeby januszerka mu go spompowała. Jeszcze brakuje do kompletu tego futurenet od Żukiewicza.;)
No i
@cyberpunkbtc: @Rihter: niestety panowie muszę wam przyznać rację, inwestowałem w liska jakiś czas temu, wyszedłem po relaunchu 100% na plus więc fajnie, no i zachęcony niską ceną, pięknymi obietnicami, core 1.0 etc. wszedłem znowu po 35 zł i nie wiem czy to nie był strzał w kolano, społeczność na r/lisk na reddicie to jakaś sekta i delegaci próbują robić to, od czego miały uwalniać kryptowaluty. Niestety, czekam na mały wzrost
@walk_man: Ooo i to jest dobre podejście. Brawo.
Każdy może popełnić błąd i to nic złego. Ważne abyś potrafił to dostrzec a nie ślepo bronić tych oszustów i się okłamywać. Każdy z nas może popełniać błędy. Bardzo dobrze, jak tylko kurs podbije to lepiej uciekaj. To od początku tylko mydlenie oczu po to aby twórcy sprzedawali swoje liski po dobrej cenie. Po co te meetupy? W jakim celu jak nie mieli