•  

  Męczy mnie to cale wykopowe gadanie o zakolach, wzroście i pewności siebie, jakby to były w jakikolwiek sposób czynniki determinujące czy ktoś jest w kwestii #zwiazki przegrywem. Wiecie co was wszystkich determinuje i ustawia na pozycji przegrywa lub normie wygrywa? Doświadczenie oraz okoliczności na które macie minimalny wpływ, to wszystko i nic więcej.

  Na pewno każdy z was miał takiego normie znajomka, co to od 15 roku życia albo wcześniej już latał z jakąś różową i miał ich co najmniej kilka zanim jeszcze skończył 20 lat. Wyobraźcie sobie, że prawdopodobnie nie miał wtedy tych 180 cm wzrostu ani 15k z roboty jako programista, był co najwyżej fajny bo ładny i przyjazny - te cechy zdeterminowały geny i środowisko w którym się wychował. Taki 15 latek mając doświadczenie z różowymi od najmłodszego wieku nabiera obycia i pewności siebie w tej materii, idzie mu spoko bo większość z tych rzeczy ma już za sobą i nie ciągnie się za nim miano przegrywa którego żadna nie chciała. Większość waszych pozostałych kumpli nie będzie miała tak pozytywnych doświadczeń, ale ostatecznie wyjdą na swoje przed lub troszkę po 20 roku życia i będą mieli jakieś doświadczenia definiujące i afirmujace ich wiarę w swoje powodzenie i "osobowość".

  Praktycznie wszyscy z tych ludzi to tzw normiki, które później mogą pieprzyć wykopowe farmazony o pewności siebie i pracy nad sobą, bo atrybucja ego działa w pełni i podświadomie mózg działa zawsze na korzyść ich pozytywnego przekonania o sobie samych.

  Niektórzy, którzy niewiele pozytywnych doświadczeń z kobietami zostaną ludźmi z tagu #przegryw i powiedzmy po 20 roku życia będą coraz bardziej sfrustrowani swoja pozycją w świecie zdominowanym przez kulture promującą seks i jak najszybsze utracenie prawictwa, rodem z tych wszystkich coming-of-age filmów, w których bohater przegryw w końcu się ogarnia i kończy z jego wymarzoną lochą na wyrku. W innym wypadku kończysz - w innym filmie - jako 40 letni prawiczek. W tym filmie mimo iż bohater jest spoko gościem ciągle ukazuje się go jako dziecko, niedostosowanego społecznie nerda który bawi się lalkami i inne urągające godności i logice bzdury. Niemniej jednak nawet on kończy pozytywnie, tak wygląda kultura. Tak właśnie jesteś traktowany społecznie jeśli jakimś cudem dasz znać różowej że nigdy nie miałeś "tego" doświadczenia z kobietami. Tak nas zaprogramowała nowoczesna kultura i mimo zapewnień różowych z pewnością trochę je brzydzi i niepokoi fakt że żadna nie była tobą zainteresowana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Musicie zrozumieć, że #przegryw to nie jest jakieś nieposiadanie ponad 180 cm wzrostu, dobrej fryzury i calej reszty gówna które ktoś ci wmawia, to fakt który został najpewniej ustalony bez twojej wiedzy i wpływu, za wiele rzeczy możesz wziąć na siebie odpowiedzialność i czesto będzie to rzeczywiście twoja wina, ale ostatecznie dla większości ludzi źródłem sukcesów lub nie są czynniki losowe, które kaskadowo wpływają na stany psychiczne, te z kolei na powodzenie u kobiet i całą resztę.

  #tfwnogf #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobistyznormikami #stulejacontent #psychologia

  +: Andradite, n....a +42 innych

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement