Wpis z mikrobloga

Już wkrótce sezon grillowy w Polsce zostanie uznany za otwarty. Browar Fortuna szykuje bezalkoholowego Miłosława. Mętne i soczyste przypomina styl Vermont IPA. Wejdzie niejednemu kierowcy? http://www.piwnynocnik.pl/2018/04/bezalkoholowa-propozycja-od-browaru.html

#craftbeer #piwo #beergeek #piwnewiesci #pijzwykopem #browarhipster #piwnahipsterka #polskikraft #miloslaw #browarfortuna #bezalkoholowe
spenser - Już wkrótce sezon grillowy w Polsce zostanie uznany za otwarty. Browar Fort...

źródło: comment_m649WLBLdNbxJkTtphzOLsipMBA6vRKC.jpg

Pobierz
  • 9
@spenser: jestem kierowca autobusu miejskiego i Ciechan ma taki kompocik z jakiś suszonych owoców bezalkoholowy totalnie w butelce jak piwo no i se kupił i se popijam podczas jazdy, 5 minut po otwarciu i raczenie się, 2 radiowozy zajechały mi drogę i kontrola, nagle kilkunastu ludzi że widzieli jak piłem podczas jazdy. Ja się śmieje ludzie dalej że widzieli mnie też na pętli jak spod pachy setkę wypiłem, ludzie a raczej
@AleksanderRoz:

Podsumowując Polak jak tylko może #!$%@?ć Polakowi

zieeeeeeew

Myślisz, że za tą słynną granicą jest inaczej? Jeśli tak, to mylisz się. Jakby kierowca pił coś ze szklanej ciemnej butelki podczas jazdy / na pętli, to też ludzie byliby podejrzliwi, co też dość dobrze rozumiem, bo sam bym się zdenerwował, jakby się okazało, że to niewinne piwko, to zwykły pospolity browar, a kierowca prowadzi pijany stwarzając zagrożenie dla siebie, pasażerów oraz