Wpis z mikrobloga

Znalazłem zdjęcia z zeszłego lata. W tym moją brodę. Zaniedbaną, rozczochraną, ale jak na mnie jedną z dłuższych.
Wtedy nie używałem żadnych szamponów, olejków czy kremów do brody. Ot jedynie jechałem linię zarostu, która i tak jest źle wyznaczona (za nisko i krzywo). No i po za tym czesałem grzebieniem.
Teraz mam w planach znowu zapuścić taką, tyle że używając kosmetyków, zakupić kartacz i posiadać dobrze wyznaczoną linię. Co o tym myślicie? Wrzucić efekt, gdy będę miał podobnej długości?
#pokazbrode trochę #pokazmorde #broda #pytanie
kiedysbylemfajny - Znalazłem zdjęcia z zeszłego lata. W tym moją brodę. Zaniedbaną, r...

źródło: comment_gYlKTf55wK5AhIwDqVdu6bp1vPgmbELS.jpg

Pobierz
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Reevder: od tamtego czasu kilka razy zdążyłem skrócić brodę i zapuścić od nowa, zarówno korzystając z kosmetyków za miliony monet jak i tych tańszych.
Z tego wszystkiego dużo roboty robi kartacz i olej. Broda staje się całkiem przyjemna w dotyku i łatwiej się układa.
Jeśli zaś chodzi sam kształt, linia zarostu też ma strasznie duże znaczenie, ale też prostowanie brody suszarką i taką okrągłą szczotką, jednak tego drugiego starałem się nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Reevder: a, no i dodam jeszcze, że najgorzej na to wszystko działają maseczki, które odbijają kształt na brodzie i nie idzie tego doprostować, ani rozczochrać, szczególnie jak cały dzień w niej pracuję. Na dniach jednak też zamawiam pół przyłbicę i będę testować.