Wpis z mikrobloga

Nadciąga czwartek. Wraz z jego nadejściem do sklepów #lidl wjedzie Rowing Jack od ekipy AleBrowar. Popularne piwo w stylu American IPA będzie więc kolejnym, które trafi do szerszego grona odbiorców. Oby tak dalej. http://www.piwnynocnik.pl/2018/04/rowing-jack-od-alebrowar-juz-od.html #piwo #beergeek #piwnewiesci #pijzwykopem #browarhipster #piwnahipsterka #polskikraft #polskiepiwo #craftbeer #zakupy #alebrowar
spenser - Nadciąga czwartek. Wraz z jego nadejściem do sklepów #lidl wjedzie Rowing J...

źródło: comment_9WpdcuPDL07Idq8RtmYsBs8JZvdJKBYv.jpg

Pobierz
  • 21
@spenser: no i co z tego?
Krafty kiedyś były dużo lepsze, obecnie chmiel czuć głównie jako goryczkę a gro piw to jakieś pilznery. Co za przypadek, że 95% rynku to kontrakty i browary, w których "warzą" kontraktowcy głównie produkują pilsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@spenser: dr brew- wszystkie. Na początku to nie był najlepszy "browar", ale też nie najgorszy, obecnie to dno. Kraftwerk też dno. Zauważyłem, że im bardziej ktoś się lansuje u kopyra tym gorsze piwa ma w ofercie. Alebrowar jakoś się jeszcze trzyma imho.
no taka prawda

@Lorenzo_von_Matterhorn: no gówno prawda, ani z tą goryczką nie trafiłeś, ani z pilsami xD

Praktycznie cały kraft złapał modę się na owocowe style i ładują głównie chmiele na aromat i smak. Zaczęło się od vermontów/NE, poszło w kolejne wariacje, ostatnio nawet coraz więcej jest piw, które w ogóle nie są chmielone na goryczkę, tylko whirlpool/na zimno. Czasy "goryczki jak w sharku" już dawno za nami, pierwsza fala zachłyśnięcia
No i następnym razem kup coś normalnego, a nie kraftwerk albo doktor zlew xD To przecież jedne z najgorszych browarów na rynku xD


@kontra: i jedne z niewielu kraftów szerzej dostępne w większości sklepów. Tyle, że ja ich nie kupuję zbyt często. Jak pisałem piwa piję mało.

ładują głównie chmiele na aromat i smak.


@kontra: xD
#!$%@?łeś.

Czasy "goryczki jak w sharku" już dawno za nami, pierwsza fala zachłyśnięcia się
i jedne z niewielu kraftów szerzej dostępne w większości sklepów

@Lorenzo_von_Matterhorn: nie zmienia to faktu, że mają słabą opinię i słabe piwa. Niestety, te browary potrafiły wypromować markę i zdobyć zasięg, ale raczej nikt normalny kto siedzi w krafcie nie kupuje Dr Brew, bo szkoda czasu i pieniędzy.

#!$%@?łeś.

@Lorenzo_von_Matterhorn: no co Ci mam tłumaczyć, przejrzyj nowości z browarów to będziesz wiedział xD