Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ukrainiec, który wyciagał ludzi z płonacych samochodów po wypadku pod Szczecinem ma szansę na otrzymanie obywatelstwa. Marszałek województwa obiecał poparcie wniosku złożonego do prezydenta Dudy.
    A pomyśleć, że jak na ukraińskich portalach o tym zdarzeniu napisali to ktoś tam w komentarzach pisał, że na pewno dostanie obywatelstwo to nie wziąłem tego na poważnie.
    Mężczyzna już teraz otrzymał upominki od marszałka (m.innymi pobyt dla rodziny w osrodku wypoczynkowym) . Na spotkaniu pojawił się wraz z rodziną.

źródło klik

#ukraina #szczecin #neuropa #4konserwy #polskiedrogi
    pokaż całość

odpowiedzi (77)

Gwarantuje, że nie zobaczycie już nic lepszego dzisiaj

#cyberpunk2077 #heheszki #kiepscy #swiatwedlugkiepskich

odpowiedzi (37)

Krótka piłka Mirki. Za tydzień jest dzień ojca. Wszędzie jak zawsze cisza, gdy był dzień matki w radiu już zaczynały się reklamy i audycje na ten temat, więc ode mnie dwie rzeczy:

- 25% na cały asortyment w moim sklepie z rękodziełem do końca tygodnia (wystarczy wpisać kupon "dzień ojca") Może jakiś ojczulek będzie zadowolony z niebanalnego prezentu :)
    - #rozdajo breloka o wartości 40zł wśród plusujących (biorę pod uwagę wszystkich i tak żadna zielonka się nie trafi xD)

Losowanie jeszcze dzisiaj, żeby paczka zdążyła dojść. Mam nadzieję, że trafi w ojcowskie ręce, albo wygrany okłamie mnie że właśnie tam trafiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czym się zajmuję chyba wiecie, ale gdyby jednak nie - w komentarzu gif prezentujące niektóre moje prace.

Miłego i powodzenia :)

#rozkminkrzaka #rozdajo #dzienojca #gownowpis #500plusnachorybrelok #taktoswieci
    pokaż całość

odpowiedzi (32)