Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi proszę, jak można być tak bezduszną bestią? To już nie są ludzie, to nie są zwierzęta (bo te zachowują się lepiej niż ludzie) to są #!$%@? bestie... Kara śmierci powinna być w tym kraju #!$%@?, i to nie zastrzyk czy krzesło, #!$%@? szubienica i publiczne powieszenie, może wtedy by to ścierwo nauczyło się jak postępować w społeczeństwie i jak żyć z ludźmi. No jestem taki #!$%@? i oburzony że pojęcia nie macie, dziewczyna miała całe życie przed sobą... a te #!$%@? posiedzą w kryminale za NASZE pieniążki i wyjdą :)

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-26-latka-zmarla-po-8-dniach-katuszy-akt-oskarzenia-wobec-3-m,nId,2565329

#!$%@? nawet nie wiem jak to tagować

#wiadomosci #patologiazewsi (tak, tak wiem..) ##!$%@? #oswiadczenie
  • 4
@zjadlbym_kebaba: nie wiem, mało co mnie rusza, ale takie rzeczy niesamowicie... to jest dla mnie nie do wyobrażenia, zadaje sobie tylko pytanie, po co to żyje? no po co? normalnie mi przykro, niech dziewczynie ziemia lekką będzie
@zjadlbym_kebaba: ogólnie wymiar sprawiedliwości jest śmieszny do szpiku kości, za takie coś bez gadania kara śmierci powinna być, a teraz? nie wiem jak to dokładnie ale przykładowo powiem, za zabójstwo (bo to dla mnie nie wypadek tylko zabójstwo) i spowodowanie wypadku przez prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków 8 lat, gwałt 6 lat, a za oszustwo i wyłudzenie pieniędzy 15 lat XD, nie wiem jak to dokładnie wygląda, staram się tylko zobrazować