Wpis z mikrobloga

I zawsze mnie to zastanawiało z czego to wynika, że jakaś partia z dołu nagle wystrzeliła


@Primusek: W sondażach? Z niczego. Jak jest zapotrzebowanie i pieniądze to nawet partii Wiplera (nie-istniejącej) można dać 20 proc. Tak, ta sama sondażownia (pod inną nazwą) wystrzeliła kiedyś Wiplera na 20 proc.
Ale oczywiście zawsze jacyś "spece" będą się tymi sondażami podniecać.
Trend jest. Cały czas zyskują.


@Primusek: W sondażach gościa który był działaczem tej partii przez siedem lat i niewiele brakowała a zostałby szefem jej struktur na Mazowszu.
To też świadczy o gazetach które zamawiają sondaże akurat w tej sondażowni. Co byś powiedział na sondażownie której szefem jest były działacz PiS? Ufał byś jej? Jeszcze w dodatku gdy tyle razy się myliła wcześniej, że aż musiała nazwę zmienić.
Sondaz 50% dla #pis. Tak jest! Opozycja, ale jesteście słabi!


@Xianist: Przestań kłamać. Nigdy się nie podniecałem tutaj żadnymi sondażami. Nie znajdziesz ani komentarza ani mojego plusa pod żadnym z tych wpisów dotyczących pozytywnych dla PiS sondaży.
Sondaże są dla idiotów którzy nie mają swojego zdania.
@RolandoMaran: I zawsze mnie to zastanawiało z czego to wynika, że jakaś partia z dołu nagle wystrzeliła. Jeśli to jest przepływ od Nowoczesnej to tylko świadczy, że ludzie nie głosowali na Nowoczesną z powodu poglądów gospodarczych, tylko tak jak się mówiło, z powodu światopoglądu. Co tylko potwierdza, że Korwin jak zwykle miał rację.

@Primusek SLD akurat obniżyło podatki. Wiec tej motywacji gospodarczej u ludzi którzy pamiętają rządy SLD bym nie przekreśla