Wpis z mikrobloga

@KolegaPatryk: kupowałam tam jak i w innych sklepach internetowych i nie mam zastrzeżeń co do oryginalności...
Iperfumy mają też sklepy stacjonarne w niektórych miastach.
Z tego co widzę, Invictus jest taniej na pachnidelko.pl, parfems.pl, tagomago.pl czy perfumeria.pl.
Nie wiem czemu wszyscy uwzięli się na iperfumy ¯\_(ツ)_/¯
@Shanny: dużo ludzi tam kupuje, ale ja na przykład miałem źle doświadczenie. Używam wody toaletowej Hugo boss bottled i kupiłem sobie tam inny zapach Hugo boss, nie pamiętam nazwy ale taka biały butelka. Co prawda różne zapachy, ale ta sama firma. Te białe zdecydowanie krócej się trzymały i zdecydowanie szybciej skończyły, s używałem podobnie
dużo ludzi tam kupuje, ale ja na przykład miałem źle doświadczenie. Używam wody toaletowej Hugo boss bottled i kupiłem sobie tam inny zapach Hugo boss, nie pamiętam nazwy ale taka biały butelka. Co prawda różne zapachy, ale ta sama firma. Te białe zdecydowanie krócej się trzymały i zdecydowanie szybciej skończyły, s używałem podobnie


@KotoFan: Jesteś świadom tego, że czas trzymania perfum nie zależy od firmy, a od składu? Nie opowiadaj więc
@Obliv: nie jestem, wiem dlatego może to być nietrafione. To jak w kawale że podejrzany okazal się nie być złodziejem, ale niesmak pozostał. Teraz jak kupowałem perfumy to wolałem dac więcej i kupić w daglasie;). Choć akurat w i perfumy i tak akurat nie mieli tego wody perfumowanej tego zapachu co chciałem:p