Wpis z mikrobloga

@nadmuchane_jaja wejdź na czata na orange.pl w kontakt i zapytaj czy masz to włączone. Jeśli tak, poproś o wyłączenie, założenie blokad na usługi elektroniczne i zwrot opłaty gdyż jej nie włączales.

Jeśli nie, poinformuj, że dostałeś takiego SMS, poproś o założenie blokad na usługi elektroniczne i przekazanie informacji o próbie wyłudzenia.
@OrangeEkspert: no jest to dla mnie ważne bo informacja, że ktoś może aktywować PŁATNĄ usługę bez mojej ingerencji, zgody czy akceptacji chociażby w wysłaniu SMSa mnie przeraża... równie dobrze mogę otrzymać smsa z informacją, że zalegam z płatnością 100 tys. PLN i 3 dniowym terminem spłaty... do wszystkiego musi być jakaś podstawa - tak uważam. Przeraża mnie także fakt (znalazłem informacje w sieci), że w/w firma pobiera numer bezpośrednio z karty
@nadmuchane_jaja mozliwe, że ty albo inny użytkownik nacisnąć na przycisk typu zamawiam i płace. Powoduje to uruchomienie usługi na numerze, z którego internetu kliknieto przycisk. Dlatego zablokuj sobie usługi elektroniczne. Zwróć się do Orange, jak. Napisałem.

Ta firma (game mine) jest znana z nieczystych zagrań. Można znaleźć informacje, że zwracali za aktywację tego gówna.

Wstyd, że Orange wiedząc o tym, nie wypowiedział umowy tym #!$%@?.

Malo tego, swego czasu na nasz Orange
@shizaru mi tez oddali w ciagu tygodnia od telefonu do supportu orange (nastepna faktura byla nizsza). Dobrze znali temat, dziwi mnie to ze wystawili na to fakture.
Piszę dla przestrogi dla innych. Mnie również skasowali i to za 4 tygodnie.
Gamemine to zwykli złodzieje i najgorsze w tym wszystkim, że @orange_polska @OrangeEkspert umywa ręce i nawet u nich nie można złożyć reklamacji (chociaż to oni wysyłają SMS z informacją o opłatach).
Składałem reklamację w gamemine i rozpatrzyli ją pozytywnie i teraz najciekawsze - napisali, że w ramach gestu dobrej woli oddzadzą mi połowę, a połowę sobie zatrzymają! Nie zgodziłem