Wpis z mikrobloga

@serekenha ja mam to szczęście, że mangi nie czytalem więc nie wiem czego się spodziewać. Mange mogę przeczytac dopiero po obejrzeniu anime... Bo praktycznie zawsze książka > film a manga > anime ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Clear: jeżeli jesteś w stanie uchować się przed spoilerami to możesz czekać do końca tego sezonu, ale ja osobiście bym nie wytrzymał takiego czekania, największy hype jest jednak przy takim oglądaniu tydzień w tydzień :D
@Agnaktor: imo visualsy najlepsze ze wszystkich openingów, piosenka to kwestia gustu, ale ogólnie z tego co przeglądam to ludzie hejtują :D Hejtowali w sumie już jak był fragment w PV, więc nic nowego ¯\_(ツ)_/¯ Ja osobiście uwielbiam UVERworld od czasów openingu do Bleacha, więc się jaram mocno

Sugerując się visualsami najlepszy opening to ten, jeżeli chodzi o piosenkę to Sora ni Utaeba od amazarashiego, ale tu nie jestem obiektywny, bo jestem
@serekenha: Wizualnie jest OK, trochę sztywno i książkowo, ale nie mam nic przeciwko i tylko piosenka mi się nie podoba. Openingi tego zespołu w Bleachu, Arslan Senki i Terra e były nawet fajne. Z ciekawości sprawdziłem też czołówkę do powtórek Yamato 2199 i też nieźle im wyszła.