Wpis z mikrobloga

@Zapocona_Onuca_Odyna
@Rhados
Jest odemnie starszy 15lat, jest Holendrem, czarnoskóry, rozwiedziony i dzieciak. Ja przychodzilam mu tylko psa wyprowadzać by na chleb dorobić xD. Stad taka ograniczona ilość slow. Ale od razu był bezpośredni gdy próbował mnie całować albo jak zapraszał na obiady (bo typ poważnie dobrze gotuje) albo do kina. Kiedyś nawet jak przyszłam po psa, to usiadł na mnie, a chudy nie był, i chciał się całować, nie zrozumiał chyba moimi
Pobierz Nooiiizy - @ZapoconaOnucaOdyna 
@Rhados 
Jest odemnie starszy 15lat, jest Holendrem, ...
źródło: comment_mIrvUBOVK8FixGViGxcrJNWoz1wPR3sr.jpg
@Rhados a widzisz, ja mu tylko psa wyprowadzałam, zresztą ten pies był tak spory (pomieszanie amstaffa z buldogiem amerykańskim) ze to on wyprowadzał mnie, bo tak ciągnął a ja biedne 50 parę kg nie miałam siły xD
@Nooiiizy: yyyyy to w takim razie musiałaś mu robić nadzieje się jakoś oczka mu puszczałaś albo coś się ładnie ubierałaś ten tego... ale tak na serio. chcę bronić facetów w takich i podobnych sytuacjach bo nie jesteśmy aż tak bezduszną i obojetną płcią jak się różowym wydaje - ze względu na czasy trochę wyewoluowaliśmy, mamy więcej rozumu i emocji niż mięśni ale jak piszesz takie rzeczy to mi cały świat się