Gorące dyskusje ostatnie 12h

Znalezione na jednej z grup FB
    #bekazpodludzi #patologiazewsi #patologiazmiasta

odpowiedzi (20)

Zupełnie nie rozumiem jak 25 letni może nie mieć własnego mieszkania. Jak jakiś chłopak w tym wieku mi mówi że mieszka z rodzicami wiem, że jest śmierdzącym leniem, któremu nie chce się wziąć nadgodzin czy pracować w weekendy, a za odlożone pieniądze woli kupić konsolę i gry zamiast nawet rodziców, żeby trochę dołożyli i kupić własny kąt. Jak można być tak nieporadnym??? Efekt wychowania czy co? Ostatnio spotkałam się z takim jednym 27 latkiem i wyszło że od 2 lat zarabia 2 tysiące netto i się cieszył że więcej niż w poprzedniej pracy.... Ludzie weźcie się za siebie, a nie później narzekacie na wykopie jakie to kobiety są złe i niedobre. Która by chciała być z takim nieudacznikiem? Ja sama nie miałam łatwo, poszłam na ciężkie studia we Wrocławiu i rodzice przez to że się im nie przelewało mogli mnie wspierać przysyłajac co miesiąc tylko 1500zl, ale spiełam się , zacisnelam pasa i jakoś przez studia przeszłam, potem kilka miesięcy byłam na darmowych praktykach, ale opłacało się, przyjęli mnie na stałe i teraz w lekkiej biurowej pracy mając 26 lat zarabiam 3500zl netto i z tego część pieniędzy odkładam na samorozwoj, szkolenia itp a nie na żarcie jak wy. No ale musiałam ciężko pracować na swój sukces, a wy to byście chcieli mieć efekty od razu, a tu trzeba cierpliwości po prostu...
    #oswiadczenie #zalesie #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (72)

Hej! Dziś zapraszam do zapoznania się z moim najnowszym przepisem na amerykański chleb bananowy. Jakiś czas temu w głosowaniu ten przepis radził sobie całkiem dobrze.

Chciałem przeprosić Was, że wrzucam przepis dopiero teraz, a nie jak zawsze w tygodniu i nie jest to zupa cebulowa (która wygrała ostatnie głosowanie), ale dopiero dziś o 4 rano wróciłem z romskiego getta Lunik 9, gdzie mieszkałem przez kilka dni tworząc materiał video pod reportaż. Pisałem trochę o tym pod tagiem #projektlunik Mam nadzieję, że mi wybaczycie, a chleb bananowy przypadnie Wam do gustu.

Chleb bananowy to słodkie pieczywo/ciasto z dodatkiem bananów. Świetnie nadają się do niego banany, które są już miękkie i poczerniałe. Wykonanie przepisu jest proste, a czas przygotowania to około 15-20 minut + pieczenie + czekanie na ostygnięcie.

Z racji mojej nieobecności przepis przygotowany wraz z dokumentacją zdjęciową w całości przez mój #rozowypasek Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi pytajcie tutaj, w wiadomości prywatnej lub w komentarzach. Każdemu postaramy się pomóc w miarę posiadanej wiedzy i umiejętności.

Czekam na wasze opinie oraz zdjęcia waszych wypieków w tagu gotujzwykopem (oznaczajcie mnie ;). Proszę również o przedstawianie pomysłów na nowe dania, które chcielibyście abym przygotował.

Osoby, które chcą, aby wołać je do kolejnych przepisów proszę o plusowanie komentarza poniżej.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

PS Jak chcecie można też obserwować tag #kuchniamg78, gdzie trochę częściej będą pojawiać się jakieś przepisy.
    pokaż całość

odpowiedzi (87)