Wpis z mikrobloga

no i dowiezli, z godzinnym opóźnieniem, ale rozumiem że czynniki pogodowe mogły przeszkodzić.
zamówiłam tym razem kebsa i beznadzieja totalna. Był też ukrainiec który brzmiał jakby łyknął sobie coś. Ledwo rozumiałam ten bełkot.
Czosnkowy jest tak ostry że wykręca mi ryj od samego jedzenia :/ Długo potrwa zanim znowu zjem kebsa, zniechęciłam się
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #tyjzwykopem
Zapisujcie, kebab w pomodoro w #poznan to beznadzieja totalna i nie warto zamawiać
taguję jeszcze #pyszne #pysznepl bo ich oferta jest na tej stronie.
  • 17
@Cole: Ej weź mi poleć jakieś dobre knajpy z pyszne w Poznaniu.
Ja od siebie rekomenduję:
Bergamo - NAJLEPSZA PIZZA JAKĄ JADŁAM
Polecam zestaw oizza margharita, dodatki: kabanos, ser, sos czosnkowy. Trochę wysokie ceny ale warto, serio.
7th street - tu akurat moglabym polecic wiele rzeczy, smialo mozna zamawiac bo restauracja na wysokim poziomie. Robia sosy ktorych nie widuje sie na codzien w polskiej kuchni.
Zamawialam tez z innych, z tajskiej
@niemowmojejmamie: TL;DR Pizza Taxi

Ze względu na moją lokalizację to Pizza Taxi wjeżdża w 99% procentach. Dobre ciasto, nie #!$%@?ą dodatków tyle, że się nie da podnieść kawałka i bardzo serowe pizze. Najdłużej jechali chyba 35 minut, bo był jakiś bieg w Poznaniu akurat xD Dlatego ostatnie pół roku, ze względu na wygodę i dobroć zamawiam tylko tam.
PyraBar zawsze spoko, ale rżną na porcjach w porównaniu, z tym co można