•  

Sytuacja z dziś: Orlen, jadę zatankować bo... jadę z dzieckiem do parku 20km dalej. Godzina ok. 14 parking przez stacją zawalony, kolejka, że hej... kobieta przede mną kupowała śmietanę, bez tankowania... Takich ludzi było więcej, jeden po lód, drugi po kawę... Zakaz handlu w niedzielę to naprawdę super sprawa! ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) #zakazhandlu #orlen #stacjabenzynowa #ciekawostki #niedziela

•  

@dedik: byłem na stacji po fajki o 21, zerknąłem na półki - czipsów niet, browarów w lodówce niet (ale ciepłe są, więc nie mają czasu dokładać), hot dogów niet, samochody na parkingu sztuk 1, kolejka na 15min czekania.

W pierwszą niehandlową niedzielę było tam 4 pracowników, dziś standardowo dwóch.

+: dedik
    •  

@cult_of_luna: kto ma zarobić w niedzielę, ten zarobi... Ale dokładnie jak napisałeś, do tankowania co piąta osoba... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@dedik 2 tyg temu jak byłem to 5 osób przede mną nie płaciło za paliwo tylko jakie żarcie kupowało, chciałem zapłacić za LPG ale musiałem stać
      Nikt za mną nie mógł gazu nalać bo dystrybutor czekał aż się opłaci
      Jak wyszedłem po 10-15 min i szedłem do samochodu to myślałem, że mnie zabiją bo tyle to trwało.. dziękuję pan pis

•  

@dedik: no sam byłem po fajki, więc trochę hipokryzja, ale z drugiej strony czuję się tam jak u siebie bo mam 300m, zawsze tam lezę zamiast do sklepu :) Co mnie dziwi że byłem tam w 2 niehandlowe niedziele i serio puste półki dziś tak samo jak za pierwszym razem, mogliby to lepiej wykorzystać. Tym bardziej że skoro Biedra zamknięta to 2 akademiki nie mają nigdzie bliżej do żadnego osiedlowego sklepu i dosłownie pielgrzymki tam.

A asortyment mają duży bo to de facto Carrefour Express na stacji, więc nawet sushi można kupić, margarynę i kreta nawet ;)

+: dedik
    •  

@Ritycho jak by ktoś myślał n stacji to by zrobili dwie kolejki. Jedna dla tankujących druga dla niedzielnych galerian

Gorące dyskusje ostatnie 12h