Wpis z mikrobloga

Inwestujący w kryptowaluty wyjdą na ulicę i będą protestować. "Niektórzy mają myśli samobójcze"


https://www.money.pl/podatki/wiadomosci/artykul/inwestujacy-w-kryptowaluty-wyjda-na-ulice-i,197,0,2402757.html

Ale najlepsze są komentarze

Połowa tych "inwestorów z branży" to w rzeczywistości pralnie brudnych pieniędzy. Ten rzekomy zysk z mikrotransakcji to po prostu legalizowanie nielegalnie pozyskanych środków.

Krypto to waluta mafii, stworzona na potrzeby mafii i terroryzmu. Ja bym kompletnie zakazał tego procederu w kraju.

Róbcie tak dalej, a któregoś dnia dowiemy się że mamy znowu dwa perdyliony oszukanych, biednych, uczciwych, którzy zostali perfidnie oszukani, a rząd nic nie zrobił żeby ich uchronić przed ich własną chytrością, głupotą i naiwnością...ha, ha, tylko na to czekam... do roboty lenie !


Ja kupując samochód za 10 000 zł i sprzedając go za 10 200 też płacę pcc i jeszcze dochodowy jak sprzedałem go drożej. Więc czemu ktoś inny ma nie płacić?

to samo z "frankowiczami" chcieli być mądrzejsi od innych i wyśmiewali tych co mieli kredyty w zł, jak się odwróciło to im się pomoc należy bo oni nie wiedzieli. Teraz Ci też krzyczą że nie wiedzieli że podatki trzeba płacić. Chyba nie znali przysłowia że na świecie 2 rzeczy są pewnie - śmierć i podatki.

Swoją drogą kryptowaluty pękną jak bańka mydlana. bo niby kto im wszystkim na raz przeleje pieniądze na zwykłe konto? to działa tylko dzięki temu że ludzie to kupują, jak wszyscy będą chcieli sprzedać to się zacznie płacz i wołanie o pomoc.

Kopanie BITCOINOW to tak naprawdę udostępnianie swojego komputera do przestępstw.


()

#kryptowaluty
  • 5
@Amadeo: szkoda gadac... skitrac swoje krypto i tylko patrzec jak po kryzysie inflacja #!$%@? im oszczednosci.

Jeszcze zeby ktos tu od dochodu placic nie chcial ale oni w 50% przypadkow wiecej beda chciec niz ktos cos wlozyl czy ma...
Pcc bez watpliwosci ale krypto krypto tez patrz
Noob kupuje na poczatku 2017 0.5 btc za 1000pln.
Chce kupic doge wystawia oferte kupna za 17sat transakcja czeka... mija 9miesiecy( ͡° ͜