Wpis z mikrobloga

Vermont pale ale, czyli lżejsza dobrze przyjętego przez polskich beer geeków stylu vermont IPA (czy też inaczej nazywanego new england IPA), jest najnowszą propozycję olsztyńskiego Browaru Kormoran. Będzie to pierwsze z serii piw, które będą wypuszczane pod szyldem Chill Beer.

https://www.chmielnik-jakubowy.pl/vermont-pale-ale-z-kormorana/

#piwo #craftbeer #kormoran #olsztyn #koczkodan #piwnewiesci #wiescizkraftu
von_scheisse - Vermont pale ale, czyli lżejsza dobrze przyjętego przez polskich beer ...

źródło: comment_NEJhyWeZpNaI8ZX52qJkK1qdD1b4D4Qs.jpg

Pobierz
  • 8
@von_scheisse: ja nie trafilem na zadne ciekawe :p po prostu szkoda na to hajsu - kilka zeta wiecej i mamy dobrego krafta z lepszymi doznaniami :)
Bo jak widze kormorana za 7 zeta w markecie... to loo matko, lokalny sklep za 8-10 ma znacznoe lepsze piwa
@BJXSTR: Nie dalej jak wczoraj piłem ten Porter no i jak zawsze uważałem go za jeden z lepszych w PL, to dawał niemiłosiernie sosem sojowym. W małych ilościach mi to nie przeszkadza, ale w tym przykrywał wszystkie inne aromaty. Szkoda ()
No tak, Prunum. Ale pierwsza warka, kiedys. Teraz... to juz nie to. Sie czlowiek opije roznych piw i w zasadzie nic juz nie robi wrazenia, nawet Prunum. Bardzo dobry, ale juz nie wyrywa z butow.
Cala reszta jest imo na bardzo srednim poziomie...