Wpis z mikrobloga

  • 12
Ja #!$%@?, komentarze pod filmikami broniące debili #!$%@?ących i łamiących przepisy na zabranie prawko to jeden z największych #rakcontent. Są to prawie tylko ludzie wątpliwej inteligencji, którzy sami chętnie by tak jechali swoimi ulepami, a na dodatek wytykają innym, że zgłaszają piratów bo im ZAZDROSZCZĄ, no #!$%@? nie mogę. Albo argumenty, że maja duźe umiejętności, szybkie auto to są usprawiedliwieni. Taka bieda umysłowa jeszcze ma taki poklask, że jak sobie uświadomię ilu takich mijam codziennie to aż nosi.
Screen z komentarzy pod filmikiem o tym złotym bmw m3.

#polskiedrogi #samochody #biedaumyslowa
Pobierz wuji - Ja #!$%@?, komentarze pod filmikami broniące debili #!$%@?ących i łamiących pr...
źródło: comment_M5hqWQERJxXUE7ZWG5tk4U1lpJ94Gzjg.jpg
  • 4
@Qba1996: Wiadomo, że czasem na żółtym się człowiek nie zwolni (bo po heblach też niebezpiecznie dla kierowcy z tyłu) przejedzie na 1 sek czerwonego lub prędkość 60 na 50 to norma. Ale sytuacje, gdy ludzie wyprzedzają na pasach, jadą 100 na ograniczeniu 50, jadą pasem awaryjnym czy chociaż szeryfują w inny sposób to są postawy po prostu niebezpiecznie i realnie utrudniające życie innym i powinny być piętnowane. Nie ważne czy autem
@panicze Oczywiście, że większość nowych aut jest znacznie lepiej przystosowana do szybszej jazdy, ma pierdyliard mechanizmów bezpieczeństwa i coraz większą kontrolę, ale dopóki kieruje kierowca i zachowuje się jak ostatni palant, realnie zagrażając innym czy mając w dupie przepisy i prawo to nie powinno się go bronić. Mnie boli właśnie to zachwalanie buractwa drogowego, bo w dupie mam co samemu piratowi się stanie, ale szkoda głównie innych. Dopóki im samym się nic