•  

  Kilka refleksji po ostatnich odcinkach Kruka (i zapowiedzi piątego):

  pokaż spoiler 1. Scenariusz zaproponowany przez @Gaya_Deguchi , (https://www.wykop.pl/wpis/31010923/dobra-a-co-wy-na-to-pokaz-spoiler-kruk/) pomimo alibi młodego Wasiluka, wydaje się ziszczać (ciekawa jest kwestia sobowtóra młodego Wasiluka). Chociaż kto wie, może faktycznie zrobił to Kruk, biorąc pod uwagę jego stan psychiczny, można się spodziewać wielu rzeczy. Miejmy nadzieję, że zakończenie będzie ciekawsze, niż to w Belfrze (zwłaszcza w jego II serii).
  2. Szkoda, że w ostatnich odcinkach nieco mniej jest plenerów Podlasia (kilka razy powtarzał się mural dziewczyny z konewką), ale za to akcja przyspieszyła, odcinek 3 i 4 były pod tym względem naprawdę dobre.
  3. Dobrze, że kwestię nieistnienia Sławka wyjaśniono już na przełomie 3. i 4. odcinka a nie ciągnięto tego do końca - gdyby zrobiono z tego tajemnicę, która wyjaśni się dopiero na końcu serialu, byłoby to słabe.
  4. Ciekawe, co się stanie z Krukiem, wychodzi na to, że w 4. odcinku nieźle oberwie, czyżby od przydupasów Schejbala?
  5. Ta blondwłosa policjantka jest chyba zbyt poczciwa, faktycznie może jej się coś stać w tym 5. odcinku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  6. Adam Kruk, choć miał traumatyczne dzieciństwo, a w momencie trwania serialu cierpi na poważne zaburzenia psychiczne (schizofrenia?), miał, wszystko na to wskazuje, wielkie szczęście w miłości. Nie dość, że jego małżonka jest mega urodziwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) (mimo tego, a może właśnie dlatego, że jest #ruda ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), to jeszcze bardzo kochająca - może #rozowepaski się obrażą, ale wydaje mi się, że większość kobiet gdyby były na miejscu pani Kruk (dowiedziałyby się, że facet je okłamywał odnośnie choroby), to raczej udałyby się do adwokata. A tutaj małżonka głównego bohatera, nie dość, że mu (prawdopodobnie) wybacza, to jeszcze jedzie do Białegostoku - pomimo zaawansowanej ciąży i czyhających tam niebezpieczeństw. Gorzej, że pewnie spotka ją coś złego ( ͡° ʖ̯ ͡°) .


  #kruk #seriale #canalplus