Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wiecie co jeszcze jest przyjebane?
    Pochodzenie z tzw." dobrze usytuowanej rodziny", "wykształciuchów"
    Przetocze pare stałych tekstów, ktore slysze od okolo 15 lat (21lvlhere)
    -(charlotte97 zapisana na balet)- "chce Cie widzieć w moskwie niedługo!", " Albo wystąpisz w Operze Narodowej albo św. Mikołaj bardzo sie na Ciebie pogniewa!"
    -Ale jakto nie idziesz na prawo??
    -Ale medycyna to przyszlosciowy kierunek, przecież musisz isc w slady babci/prababci".
    -sprobuj nie iść na studia, będziesz głąbem,
    chcesz kopać rowy?! To Cie czeka bez wyższego wykształcenia!
    -a wiesz co charlotte97, te Twoje studia "globalny biznes" to żadne studia, na medycynie dopiero byś poznala co to nauka.
    Gówno prawda, w dzisiejszych czasach najwazniejsze poza wykształceniem jest cwaniactwo i dobre "plecy" i nawet nie handlujcie z tym.
    I co z tego że dadzą mi dobry status materialny? I tak wyrosłam na zjebanego piwniczaka, pelnego kompleksów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
    #gorzkiezale #truestory
    pokaż całość

odpowiedzi (71)

Gadałem niedawno ze znajomą, która była w Turcji na jakimś projekcie wymiany i oczywiście uznała, że jestem zbyt stereotypowy, a tacy turcy, pakistańczycy są o wiele lepsi od Polaków, dlaczego? Według niej są bardziej pewni siebie niż polscy faceci.

Czyli:
    ciapaty się dobiera do p0lki - uuuu jaki pewny siebie, już mam mokro w majtkach

polak sie dobiera do p0lki - fuj jaki creep, lepiej stąd idź

#euroweek #zwiazki #p0lka
    pokaż całość

odpowiedzi (26)

Bąnżur mirko. 5 rano a ja w pociąg do Poznania by zawiesc nowego laptopa okradzionemu niedawno niewidomemu studentowi. Zimno,ciemno ale na mysl,ze sie bardzo ucieszy jakoś lżej mi sie wstalo pomimo,że nie jestem rannym ptaszkiem.
    Udanego dnia wszystkim.

odpowiedzi (42)