Wpis z mikrobloga

@T4L1B powiem Ci że #!$%@? wie, jedni chwała inni kochają, a jeszcze inni mówią że się zacina i słaba bateria, każdy ma inne zdanie i sam w końcu nie wiem, chyba trzeba kupić żeby się przekonać samemu
@T4L1B: ja byłam fanka andka ale jak kupiłam iPhone 5, bo mi zależało na czyms z małym ekranem a nic sensownego nie mogłam znaleźć z Androidem to wpadłam. Podoba mi się działanie, wygląd, to ze wszystko jest przemyślane. Może kup jakiś starszy model używany i sobie przetestuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@T4L1B: czy warto to nie wiem, ale ja miałem trochę telefonów na andku, pozniej iphone se (mega rozmiarowo mi pasowal), pozniej na chwile galaxy s8 od samsunga, a teraz iphone 8 i powiem Ci szczerze, ze raczej dlugo do androida nie wroce. W iphonie najbardziej urzekl mnie system - wiadomo ma swoje ograniczenia, ale ja ich nie odczuwam wykorzystujac telefon zarowno prywatnie jak i do celow sluzbowych.

O cenie sie nie
@T4L1B: ze sklepem? masa darmowych aplikacji, jezeli kiedys slyszales, ze za wszystko trzeba placic to chyba od kogos kto nie mial do czynienia nigdy z iphonem.

na start masz 5gb w icloudzie, ktore za dolara miesiecznie mozesz rozszerzyc do 50gb (sam korzystam). z zalet to obok bardzo plynnie pracujacego systemu (co nie znaczy, ze sie nie zawiesza, bo tez czasami swojego iphone se musialem przywracac do zycia restartami) podobalo mi sie
@T4L1B: zgadzam się z tym co napisał @imo0mfg ale sklep na początku mnie ..... cokolwiek darmowego nie pobrałem po chwili informowało mnie że jest wersja pro i żebym ją kupił to pozbędę się tego komunikatu, albo niektóre programy do obróbki graficznej po ponownym uruchomieniu zwyczajnie okrajają ci możliwości edycji i też zachęcają do kupienia wersji pro.
Rzeczy które powinny działać bez problemu jak synchronizacja z icloud poukrywane są w pierdyliardach ustawień,
gaim - @T4L1B: zgadzam się z tym co napisał @imo0mfg ale sklep na początku mnie ........

źródło: comment_wtGyDE2oDffbYVtjElkhc81sj4fSEzWO.jpg

Pobierz
@imo0mfg: ja posiadam IP8+ i jestem bardzo zadowolony. Bateria mi długo trzyma, telefon śmiga (jedyne co się dotąd zacięło to Wykop xD), brak gniazda słuchawkowego mi nie przeszkadza z racji tego, że lighting jest równie dobry i wygodny (w pakiecie jest też przejściówka). Aparat jest świetny. Przeszedłem z Moto X Style na Androidzie 7 na ajfona i jestem zadowolony. :)