Wpis z mikrobloga

#chainofblocks Wyminingujecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ZNALEZISKO
Wrzuciłem nowy post opisujący wszystkie skutki ostatniej instrukcji Ministerstwa Finansów. Zebrałem najważniejsze informacje, obaliłem też parę mitów.
Jeśli ktoś ma jakieś pytania, chętnie pomogę (jak dam radę). Zapraszam do obserwowania tagu #chainofblocks Wołam obie moje listy, bo sytuacja jest ważna.
Blog jest połączony ze #steemit Pierwszy blog o #blockchain na blockchain. Dziękuje bardzo @nicniezgrublem
#kryptowaluty #bitcoin #ethereum #podatki
zwier - #chainofblocks Wyminingujecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ZNALEZISKO
Wrzuciłem nowy post o...

źródło: comment_Xvb5I5qefVuANQsTfYssTnML2xqXmlfZ.jpg

Pobierz
  • 20
Wołam zainteresowanych (267) z list Cryptonews, chainofblocks
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @zwier @kolimagi @WinstonWolf @wetnosekoala @Bramborr @Tuff @3nter @mentotan @assback @rafion @nuciu777 @Lordwiader @maQus @tler @Sierpik21 @fanti @latko @Retoryk @skradlem_ksiezyc @Tomciox @sheeple @harakiri888 @sdik @Wloskisprzecior @ArcheRbest @d1l3r @MysGG @rekq @graslow @madox @onaj84 @R4vPL @metalowy_pasterz @swierzynka @mahalladamnit @oTakiTamOtam @Kasza17 @fizdejko @owoc8 @Yirmeyahu @
@stokujo: Dostałem info,że :" Działa, ale niektórym może nie działać, bo tak jak mówię - często muszą się wpisy DNS rozpropagować. Po 24h będzie działało wszystkim na pewno ;)" -> Także niektórzy mogą mieć problemy
Jeśli ktoś ma jakieś pytania, chętnie pomogę (jak dam radę).


@zwier: Ja mam pytanie: Co z tym? Fragment tekst ze żródła komunikatu MF dotyczący PCC. Przy umowie zamiany obowiązek zapłaty podatku – w wysokości 1% wartości rynkowej prawa majątkowego, od którego przypada wyższy podatek – dotyczysolidarnie stron czynności.
Jak spec Mentzen albo ty sobie to wyobraża w swojej koncepcji?
@Thorkill: Nie działa w tym momencie strona MF, ale mam nadzieję, że rozumiem Twoje pytanie.
Solidarnie, znaczy że możesz w teorii porozumieć się z drugą stroną co do zapłaty podatku. Na giełdzie prawdopodobnie nie jest to wykonalne.
Nie mam żadnej koncepcji, nie atakuj niepotrzebnie.
Na giełdzie prawdopodobnie nie jest to wykonalne.


@zwier: No właśnie. Może zamiast tworzyć i lepić tego Mentzelowego chochoła i brnąć w kolejne absurdy, należy zastosować brzytwę Ockhama i uznać ze ta interpretacja Mentzela się po prostu nie klei?
To jest moje zdanie, nie mam z nim nic wspólnego.


@zwier: Ale przecież twoje jest de facto tożsame z jego. Wychodzisz z tego samego (moim zdaniem kompłetnie błędnego) założenia początkowego co on.