Wpis z mikrobloga

@Helsantonio_Montes: @Helsantonio_Montes: w życiu chodzi o to. w przetrwaniu chodzi o to by mieć najniższy poziom tłuszczu. jakbyś miał 0.01% tłuszczu w sobie to byłbyś bogiem i mógł biegać 600km/s

z drugiej strony laktoza, cukry, gluteny zawierają tłuszcze i dostarcza sie je biednym i głupim ludziom by ich wyeliminować. mądry człowiek nie zje kamienia, drugi już się może nad tym zastanawiać
@Opinia Co XDDDDDDDDDDD
Tlusz wlasnie pomagał przetrwać ludziom, odkładał się na "później" czyli często na zimy i wojny kiedy był głod

Zbyt niski bf jest szkodliwy dla zdrowia

Ja jem gowno, duzo cukru, chipsy, czekolady, lody, duzo coli i mam niski poziom body fatu, widac kazdy mięsień, krata na brzuchu, żyły wiec jest ok~10% bf

Wystarczy jeść mądrze XD
@nietopies: polecam przemyślenie tej decyzji. O ile z laktozy można zrezygnować i nie ma to większych konsekwencji tak brak glutenu w diecie u ludzi zdrowych (nie chorujących na celiakię) może zaszkodzić. Nie jadłam glutenu przez rok (z polecenia gastrologa) tak po konsultacji z innymi lekarzami powoli włączam z powrotem małe ilości mąki dobrej jakości.