Wpis z mikrobloga

Mam rozkminę, bo w sumie zależy mi bardzo na levelu, nie mam jakiegoś super wysokiego bo 36 i najwłaściwsze wydaje się pinapowanie Pidgey'ów z drugiej strony trochę tak głupio, bo nie mam całego dexa i na pewno przytuliłbym kilka cukierków do różnych poków, których nie mam, bądź są ważne w mecie, bądź trzymał na jakiś event (jak ten w Pradze). Jak wy pożytkujecie pinapy :D ? Pytam trochę w kontekście eventu, który ma miejsce teraz
#pokemongo
  • 8
@Rafikov ja mam ich tyle, że głównie karmię nimi poki w gymach xD
Jak nie ma eventu na cukierki to wrzucam raczej w tę fajniejsze poki, szkoda tracić na pidgeye.
Jak event jest to raczej na wszystko co zwykle plus te co mają niski level by wpadł na czerwonym pokeballu.
@Rafikov w sumie obecnie 70. Ale ja mam plecak 600 i staram się by nie mieć ananskow więcej niż 50 ;) więc wszystko powyżej ładowałem w gymy. W ciągu ostatnich 2 dni nie miałem czasu latać po gymach to się nazbierało
@Rafikov: Wszystkimi malinami jakie mam karmię gymy - dodatkowy dust + szansa na candy do rzadkich poków. Natomiast ananasy same w sobie staram się utrzymywać na poziomie +/-50 sztuk i przy łapaniu używam je tak naprawdę na ciekawsze okazy (larvitary, beldumy, chansey, dratini i podobne), ale wynika to też z tego względu, że 40lvl here, nie robię "massevo" i mam candy do wszystkiego od groma.
@Rafikov:
1. wszystko do mass evo
2. poki co potrzebują 400 cuksów do ewolucji
3. To co aktualnie potrzebuję podmaxować
4. Przydatne poki na niskim levelu (złapać na pinapie i transferować).
@Rafikov: Abra, machop, geodude, larvitar - ogólnie te które się maksuje i nadają się do czegokolwiek. Oprócz tego wyższe formy niż pierwsza do massevo, no i wiadomo jeszcze jak jest coś rzadszego do dexa i nie mam wpisu.