Wpis z mikrobloga

Pomysł fajny ale nie do zrealizowania na dłuższą metę...


@nokash: Co przez to rozumiesz? Możesz rozwinąć? OpenCache pozwala ?

@oliho: Znam to. Ciekawe urządzenie.

A trochę inaczej rozwiązane? Wi-fi i strona www ? Z Cyfrowym logbookiem ?
@bi-tek był temat kiedyś że ktoś z gc dodał takiego kesza i rewiewer odrzucił. Do żadnego typu kesza nie można było go podpiąć... Na oc był kiedyś taki kesz i słyszałem że na pendrive były zarażone pliki po czasie i potem ktoś zniszczył. Bo chyba chciał ukraść pendrive'a. może gdzieś w Polsce są takie kesze , nie wiem.
@bi-tek: Ja ich nie łapię (na OC trochę ich jest), bo nie mam do czego podpiąć. Nie będę chodzić po mieście ze stacjonarnym komputerem i panelem słonecznym do produkcji prądu. Wolę skrzynki komórkowe, czyli np kody kreskowe. :)
@lavinka: Telefon z androidem przez kabelek otg żeńskie usb <---> micro usb wpinane do gniazda ładowania. Dzięki temu możesz się wpiąć do takiego pena.

@bartolomeusz: Tylko nie każdy ma telefon z NFC, kody kreskowe też są ciekawe.
@bi-tek Wg regulaminu gc logbook musi być w papierowej wersji. Na pendrive mogą być ukryte np współrzędne finałowej skrytki, ale nie jestem pewien czy jest to zgodne z regulaminem. Wiem, że niektórzy ukrywaja kordy finału na kodach NFC i QR.
@bi-tek nie, bo to może być element zagadki w sumie. Chyba były już kesze hotspot'owe. Daj znać jak założysz, byle żeby nie było na drugim końcu PL ;-)
chirp


@pawelJG: Możesz powiedzieć o tym coś wiecej?

ale po jakim czasie ktoś go rąbnął


Dlatego go chce zamontować tak aby został już tam na zawsze + kable wyprowadzić i w razie szarpnięcia one się wypięły a nie wyciągnąć pendrive.