Wpis z mikrobloga

@Chochla: Ale to nie jest mentalność niewolnika, tylko postaw się z drugiej strony. Czemu miałbyś komuś robić coś za darmo?

W tym wypadku uczyć kogoś?
@jakno: no właśnie to jest mentalność niewolnika. Stawiam się z drugiej strony i mam na tyle rozumu, że przyjmując kogoś na staż z zamiarem nauczania jestem świadomy, że powinienem tej osobie zapłacić za czas pracy. Oprócz nauki taka osoba często wykonuje wiele innych czynności przejmując jakieś drobne zadania od innych pracowników. Dlaczego ma to robić za darmo? Co to jest w ogóle bezpłatny staż? Kpina jakaś.
@radykalnyradek: Jak przychodzisz wykonywać pracę, to nie szukaj stażu, tylko pracy na wakacje. Oczekujesz, ze ktoś Ci da narzędzia, nauczy Cię (poświęci czas) i jeszcze za to zapłaci?

@Chochla: Staż =/= praca. Jak ma skilla niech szuka pracy na wakacje, a nie stazu.
@jakno: nie wiem po co próbujesz na siłę udowodnić swoją rację, nikt Cię nie pyta o zdanie, wg. mnie każda praca powinna być płatna, wg Ciebie nie, ja nie przyjąłbym oferty bezpłatnego stażu, Ty tak, tyle, nie interesuje mnie co myślisz, nie taka jest treść wpisu.