Wpis z mikrobloga

Dumny jestem z dzisiejszego meczu Juve, w #!$%@? dumny, jeden błąd w kluczowym momencie, odważna decyzja sędziego i po wszystkim. Piłkarze Juve mogą schodzić z podniesionym czołem. Nie mam pojęcia co tam się stało między Buffonem a sędzią, ale przypomniało mi się od razu jak Zidane zakończył karierę.

Jak można nie kochać piłki nożnej to nie czaję, tyle emocji, do samego końca, zawał miałem jak Ronaldo podbiegał do karnego xD Nic nigdy takich emocji wam nie da jak takie dwumecze jak wczorajszy i dzisiejszy, coś pięknego...

FORZA JUVE

#mecz #juventus #pilkanozna
  • 41
@Minieri: Gigi lekko poskrobał marchewkę sędziemu i ten jak się obrócił to obwinił (słusznie) Gigiego. Czerwona - w życiu.

Wielki dwumecz. Wielki powrót. Dyskusyjna decyzja na 15 sekund przed końcem podstawowego czasu gry. Wielkie ćwierćfinały. Zajebiste widowisko.
@Minieri: Świetna decyzja z tym Mandzukiciem na skrzydle, chyba kluczowa.

Choć też do 93. minuty wiele układało się Juventusowi świetnie. Fatalny błąd Navasa, stykowa sytuacja przy bramce Isco, poprzeczka Varane'a. Wszystko układało się im dobrze, w sumie taki był warunek sukcesu.

I się zdrzemnęli w ostatniej akcji. Chyba już byli w dogrywce myślami.
@Minieri po dwumeczu z Bayernem myślałem że dlugo bardziej chorego pojedynku z Juve w roli głównej nie zobaczę to co się wydarzyło to było kuriozum. Nie ma bata, ze w nastepnym roku się jeszcze mocniej zapieką. Do 3 razy sztuka w finale.