•  

  Jan 28 Kołobrzeg

  Zgłoszenie nr 252 z dnia 2018-04-12 00:42:14

  Imię: Jan
  Wiek: 28
  Miejscowość: Kołobrzeg
  Kim jestem?
  Niepokorny umysł bez wykształcenia. Romantyk. Elokwentny, bez problemów ze śmiałością, ale nie ekstrawertyk.

  Cenię sobie kulturę osobistą i szczerość. Dużo tworzę. Głównie coś co inni nazywają sztuką. Jestem raczej skromnym człowiekiem, mam też duża wrażliwość na krzywdę zwierząt. Najbardziej w życiu cenię sobie wolność która nie zawsze idzie w zgodzie z normami społecznymi i prawnymi. Naukę zaniechałem w pierwszej klasie liceum, bo wolałem poświęcić się realizacji własnych pomysłów... a tak naprawdę, to od dzieciństwa miałem problem z autorytetami i nauka mnie nudziła. Lubię ryzyko. Generalnie jestem nieodpowiedzialnym człowiekiem. Lubię się śmiać i żartować. Lubię robić rzeczy absurdalne. Dbam tylko o opinię osób najbliższych. Jestem domatorem. Lubię czasami przez 2 dni nie ruszać się z domu, ale zasadniczo nie unikam wyjazdów, klubów czy spotkań ze znajomymi. Bywa, że całe dnie czytam leżąc w łóżku, a kilka razy do roku wyjeżdżam do innego miasta by spotkać się z przyjaciółmi i wydać trochę pieniędzy.

  Lubię żyć. Więc żyję.

  Wygląd
  Wysoki, z poprawną sylwetką, w trakcie diety redukcyjnej i okresu treningowego. Ubieram się elegancko ale nad wyraz cenię sobie swobodę i naturalność. Nie chodzę pod krawatem. Nie lubię i nie muszę. Zdecydowanie wolę ubrać lniane spodnie, koszulę i mokasyny niż garnitur. Dbam o higienę, mam dość długie, ciemne włosy (bez zakoli), klasyczną fryzurę. Lubię dobre perfumy i niestety, drogie buty.

  Zainteresowania
  Biznes, sztuka, muzyka, film, kulinaria, adrenalina. W zasadzie to większą część swojego życia postrzegam w kategorii pasji.
  Prowadzę własną firmę i realizuję swoje ambicje na kilku płaszczyznach. Uwielbiam sztukę Caravaggio, Boską Komedię Dantego, filmy Lyncha, muzykę Phila Collinsa i kuchnię włoską.

  Czego oczekuję?
  Oczekuję dojrzałych, zdrowych relacji i zrozumienia dla mojego podejścia do świata. Wierności, wsparcia, pasji, partnerstwa i odwagi w stosunku do życia.

  Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
  Ja, ona i pudełko lodów z Lidla

  Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
  Ślubu nie biorę pod uwagę, za dziećmi nie przepadam, a używki to kwestia do dyskusyjna. Zdarza się i będzie się zdarzać, jestem jednak pod tym względem mocno powściągliwy i nigdy nie zdarzyło się, bym stracił nad tym kontrolę. Papierosy palę okazjonalnie, ale najbardziej lubię ich zapach i nie przeszkadzają mi w otoczeniu. Nie lubię mocnych alkoholi. Lubię piwa pszeniczne, uwielbiam australijskie wina i dobre drinki. Odżywiam się zdrowo. Nie posiadam żadnych nałogów... może oprócz pestek słonecznika.

  Kłamię na temat imienia. Niestety mam ekstremalne uczulenie na koty.

  Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

  Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

  Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

  #mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
  #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
  #mirekszukazonykolobrzeg < tag z ogłoszeniami tego miasta

  #mirekszukazony

  pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue @Asterling

  źródło: wykop.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (3)

 • avatar

  Nie wiem czy to obrona #przegryw, ale smutno mi się zrobiło jak zobaczyłem tego chłopaka, który był obwiniany przez tą #p0lka o różne rzeczy (oczywiście bez cienia dowodów i bez informowania kierowcy, policji czy kogokolwiek o tym zajściu), więc do niej napisałem [pic rel].
  Oczywiście osrała zbroję i usunęła wpis. W komentarzu wklejam jej odpowiedź.

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (31)

 • avatar

  Bankowosc to macie w Polsce na poziomie jakichs bantustanow.
  Robi sie zakupy online, a tam nie ma opcji platnosci karta :)

  #banki #polska

  odpowiedzi (36)