Wpis z mikrobloga

W sumie dodam sobie tutaj taki wpis.
Przesłuchałem całej płyty TACONAFIDE Soma 0.5mg. Jest, to co się spodziewałem od samego początku, poziom tej płyty jest bardzo wysoki i ciężko będzie go przebić jak dla mnie w tym roku.
Bity które tam są, to jest istny majstersztyk(oprócz tego #!$%@? przez Garczyka). "INTRO" tutaj sie znacząco wychyla, Steez i Rumak zrobili świetną robotę. Co do lirycznej strony, tutaj każdy znajduje coś dla siebie i osobiście ciężko mi wybrać jedną najlepsza. Przykładowo "VISA" bardzo przyjemnie sie słucha i czuć taki chillout, i taki #!$%@? przy "PIN".
A więc podsumowując ta płyta posiada wszystko, od zajebistych bitów po numery dla każdego. Wyrównany poziom obu raperów. Szczerze, po 4 utworach byłem troche sceptycznie nastawiony a tutaj sie miło zaskoczyłem. Oczywiście mówię o Soma 0.5mg, 0.25 to będzie inna bajka u mnie, zwłaszcza ze jest Palec, Kaz i Bedoes których po prostu nie lubie zbytnio ostatnio
a no i dodam jeszcze ze oprawa dostarczona z plyta jest genialna xD Fajnie tak poczytać takie wiadomosci, tak samo nie spodziewalem sie ze to Filip kupił globus od Kuby xDDD
#farezowskierapy owskierapy - tag gdzie dodaje sobie kawalki i wypociny gowno warte jak i cala polska rap gra
#quebonafide #taconafide #tacohemingway #polskirap
źródło: comment_VJuECV7NZTOeEU69eisxRDJrT7zF5YiM.jpg
  • 54
@Farezowsky: najbardziej z tej płyty podobało mi się Mleko & Miód i Visa, no i Outro. Cała płytka jest bardzo przyjemna :) Quebo troche depresyjnie, a Taco hajsy hajsy xd Trochę za dużo autotune wg mnie. Co do featów to mi nie siadły, 0.5>0.25
@Nerax123: Jedyne co wiem to o tym Meeku, nic więcej nie wiem czy tak bardzo kopiowane i kradzione. Są typowe sample to tak, ale nie kradzione. A co do tych opinii raperow i producentow, odkąd kazdy zaczal wykorzystywać takie akcje do promocji swojej osoby to patrze na to z dystansem
@caos: Piszesz o Somie czy o Ground Zero?
@Farezowsky: Aż tak się nie skupiałem na bitach nim nie zacząłem bardziej interesować się muzyką. Tyle bitów i acapelli przesluchałem w ostatnim czasie, że jak dzisiaj w sumie przypadkiem odpaliłem płytkę na spotifaju to aż miałem ciarki na ciele. Te bity są inne, wyróżniają się, no nie do opisania
@Smutnytramwajzruczaju: Laik? No jakoś wątpię, zupelnie się nim nie jaram. Bonsonem sie jaram od daaawna, płyta dobra, chociaż kilka kawałków średnich, ale z tym top5 się zgodzę, bo wrócił stary dobry Bonson. Bisz też bardzo spoko, ma mega grę słów momentami. Dla mnie Taconafide jest naprawdę na wysokim poziomie, Quebo przez ostatnie kilka lat #!$%@? co tu dużo mówić, eklektyka, plyta roku, niektóre kawałki na ezoteryce, prawie cala egzotyka mi mega