Wpis z mikrobloga

@goodidea Photoshop, Corel i masa innych programów, których nazw nie pamiętam (głupia ja ))¯_(ツ)_/¯) do tego trochę javy i php.

Najbardziej jednak się cieszę, że po odbytym kursie gwarantują staż, zależy mi na doświadczeniu :)
@wincm miałam chwilę, ale po tym jak się nie dostałam na studia to się podłamałam i rzuciłam to. Teraz wracam, rysuję manualnie, chce moje rzeczy z kartki przenieść do kompa :D
@wincm zawodowo jestem gównem, serio, nic nie osiągnęłam poza klimatyczną pracą w LEGO.
Ale w wolnych chwilach robiłam projekty tatuaży, za drobny hajs, ale zawsze coś :)
@Szpeju: I to mi sie podoba, mój różowy ogólnie chce zmienić swoją karierę zawodową o 180 stopni i w sumie przez to też 'dostrzegam' i szanują próby wszystkich innych a jak wypala to w ogole ohh i ahh :D.
@Szpeju powodzenia, lyknij podstaw co to paleta RGB i CMYK, jakie rozdzielczości używa się do weba i do printu, dlaczego 300 dpi jest dobre, lecz dlaczego nie zawsze się je stosuje. Dlaczego drobny czarny tekst wymaga nadrukowania i dlaczego nie nadrukowuje się białego. Było by jeszcze kilka zagadnień jak krzywienie tekstu czy płaszczenie gradientow, ale to dowiesz się na kursie. Naucz się porządnie szparowac i zaprzyjaźnij się z piórkiem oraz szybka maska.