Wpis z mikrobloga

Hej kompnia

Ja jeszcze raz w sprawie cebulowej wersji drona ze sportową kamerką. podam link do mojego poprzedniego wpisu żeby nakreślić sytuację.

W każdym razie sprawa trochę ewoluowała. Nadal będę chciał kupić kamerkę YI Action camera, szkoda że nie ma stabilizacji ale jest jedną z najlżejszych z 1080/60 jeżeli dobrze poszukałem. Natomiast w kwestii drona widzę coraz więcej filmów które pokazują że VISUO XS809HW da rade unieść nawet gopro które są cięższe i jakoś latają.

Natomiast moje pytanie jest w kwestii drona. Czy można dorwać drona do 500zł z możliwością doczepienia kamerek ala gopro (w tym yi action camera)? Mój problem polega żeby to nadal był nie duży dron ewentualnie z odczepianymi ramionami?

Niestety jestem ograniczony tylko do małej walizki do ktorej musze włożyć ciuchy i inne pierdoły.

Tak więc jakiś mobilny (mały) dron silny aby uniósł kamere Go pro ( za pomocą przejściówki do wsunięcia) do 500zł (100$)

#drony
#xiaomi
#gearbest
#banggood
  • 8
@lukaszlukasz właśnie tego "potwora" biorę pod uwagę. Jest dużo filmów które pokazują że daje rade z go pro a yi action camera jest lżejsza więc powinno być ok. No i napewno zmieści mi się do tej małej walizki. Ale pomyślałem że może jak nie będzie to składany Dron (ale nadal nie duży) to będzie mieć trochę większą moc no i miejsce na kamerkę a nie na taśmę.
@daczka92 to się wydaje spoko. Muszę jeszcze sprawdzić wymiary bo bagaż będzie naprawdę bardzo mały. Tylko jeszcze mam jedno pytanie. Czy jest jakis sposób na podgląd na żywo? Oczywiście zamontuje Yi Camera i wiem że jest możliwość przesyłania obrazu na telefon ale ze znacznym opóźnieniem. Chciałem z drona mieć podgląd a kamera by sobie nagrywała swoje.
@dancap: no on chyba najmniejszy nie jest a jestem dość pewny, że nie da się go złożyć ani rozmontować. jakoś się na niego czaiłem bo czasami można wyczaić jakąś mega dobrą promocję. Nawet widzę, że teraz coś jest:
https://www.pepper.pl/promocje/dron-mjx-bugs-3-b3-rc-79415
co do podglądu to w gopro jest taka opcja że on pokazuje i nagrywa na raz ale jak używałem z jakimś dji to miałem podgląd na takim dodatkowym ekranie. sam dron z
@daczka92 kurde niestety rozmiary mnie bardzo ograniczają. Zastanawiam się jeszcze nad hubsan h502s. Powinien się zmieścić tylko nie jest przystosowany do dodatkowej kamery....
Przy poglądach z kamer na telefon boje się opóźnień...
@dancap: no niestety "mały" i "uniesie gopro" chyba nie idzie w parze. są jakieś składane fajne ale maja wbudowaną kamerkę i jakichś wielkich produkcji filmowych z wakacji z tego raczej nie będzie...
kurde patrze teraz na tego bugsa i już prawie kupiłem :D