Wpis z mikrobloga

Co ja dziś odwaliłam to ja nawet nie.
5x5 OHP, 5x5 Siady, 2x5 Martwy w <20 minut + po powrocie bieganie 5 km. Trening w stylu crossfitowym. Stfu.
#mikrokoksy

Jeśli wiecie, że macie mało czasu to idziecie na trening?

  • Tak. 39.1% (34)
  • Odkładam trening na następny dzień. 37.9% (33)
  • Chodzę do siłowni całodobowej. 23.0% (20)

Oddanych głosów: 87

  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Opinia: No zrobiony był normalnie (nawet seria martwego dodatkowa), tylko bez przerw, jedyne jakie były to na dokładanie ciężaru do następnej serii. Nawet wskoczył progres po 2,5 kg.
@Twinkle: dopiero zaczynasz taki typ treningu? Jeśli jesteś w stanie zrobić jedną serię za drugą to musi to być bardzo niska intensywność(w sensie niewielki ciężar dla Ciebie).

Wolałbym zrobić superserie, akurat OHP i nogi można połączyć i masz ten odpoczynek dla każdej partii dłuższy.
@Twinkle: najlepiej iść o takiej porze, żeby zrobić trening normalnie. Jak sie nie da, ale masz na kiedy przełożyć, to przekładasz. Dopiero jak już naprawdę nie ma innej opcji, a trening trzeba zrobić, to wtedy kombinuj. Albo siłka 24 h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ma-slo: Dokładałam po 2.5 kg.
Możliwe, że za małe. Miałam sporą przerwę od treningów przez kontuzje i tatuaże.

@dzibril: Nie wiem, ja nie lubię stylu crossfitowego gdzie nie mam dokładnego czasu na rozgrzanie, normalne zrobienie serii z zatrzymaniem i normalnymi przerwami i na koniec zrobienia porządnego stretchingu.

@Duzy_Dziki_Zwierz: No wow, dzięki za radę z tym chodzeniem żeby zrobić trening normalnie. :D
Rzadko tak mam, a i tak moja siłka
ja nie lubię stylu crossfitowego gdzie nie mam dokładnego czasu na rozgrzanie, normalne zrobienie serii z zatrzymaniem i normalnymi przerwami i na koniec zrobienia porządnego stretchingu.


@Twinkle: eeeeeeeee
@Twinkle: no to jak miałaś dłuższą przerwę to tym bardziej pędzić przez trening nie jest wskazane ;p pewnie spięta jesteś, sama rozgrzewka powinna Ci z 20 minut zająć (imo)
@Twinkle: bo to nie ma sensu, iść ww dniu, w którym musisz zapyerdalać, jak możesz iść kolejnego, i zrobić normalnie. Chyba, że masz taki plan, że po prostu musisz, albo taki tydzień, że zupełnie nie ma czasu. Sam tak robiłem, i wiem, że takie treningi są do dupy. Ale lepszy rydz niż nic.
@ma-slo a to nie jest trening stronglifts? Tam się zaczyna od małych ciężarów i co trening właśnie się dokłada 2.5 kg do momentu aż się nie da zrobić wszystkich powtorzen
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ma-slo: Trochę ich mam jednak. XD

@gaaraddz: Tak, to jest stronglifts. Postanowiłam, że poleci reset, bo od listopada dziara po dziarze. Jedna jeszcze mi się goi. + Kontuzja rzepki.

@czup: Przestań. XD
@gaaraddz po pierwsze nie negowalem, że to nie trening pod siłę, a po drugie to bo ja wiem czy od takich małych? Trenowalem jednym takim I od początku wcale nie jest izi