Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z #filmweb odniósł się w ogóle do rewolucji na portalu? Zazwyczaj jak gdzieś są wprowadzane tak drastyczne zmiany, to obsługa podaje informacje co, jak, dlaczego i po co, z reguły pokazując jakie to wszystko fajne. Przejrzałem newsy na stronie z ostatnich dni oraz fanpage na facebooku i nie znalazłem póki co żadnego oświadczenia.
  • 7
@Jukebox: wygląd profili oraz list filmów ocenionych i do obejrzenia. Większość użytkowników przyjęła zmiany bardzo negatywnie, wszystko zdecydowanie mniej czytelne, wyświetla się tylko ograniczona część tytułów, znikła istotna dla wielu funkcjonalność sortowania filmów na podstawie daty ich emisji w TV bądź premiery w kinie.
@Majam muszę zobaczyć w takim razie, korzystam głównie z appki na telefonie. Mnie najbardziej bolą nagłówki na tym portalu, to co się dzieje od jakiegoś roku to jest żart "Jolie sprzedaje się za pieniądze", "Nolan będzie musiał walczyć z rakiem" itd. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@boubobobobou: można było sobie spokojnie przejrzeć całą listę bez przeklikiwania co chwilę, bardziej przejrzysty układ z małą czcionką i ikonkami. Na szczęście pozostało sortowanie (brak jednak sortowania alfabetycznego), choć i tak niewygodne w tej formie. Jedynym plusem jest dodanie filtrów.