•  

Trzecia runda X sezonu ACLeague, Motorsport Capsule GT3 Cup, w liczbach: 60 minut Laguna Seca.

Wstępna klasyfikacja trzeciej rundy: http://acleague.pl/sezon10-runda3-wyniki.html
    Wstępna klasyfikacja generalna: http://acleague.pl/sezon10-klasyfikacja.html
    Wrażenia kierowców: https://www.wykop.pl/wpis/31281443/

- blisko 150 osób wykręciło poprawne czasy w prekwalifikacjach
    - 117 wystartowało w czterech równoległych wyścigach
    - 104 osoby dojechało do mety
    - 17 osób nie ukończyło wyścigu
    - 19 osób otrzymało w wyścigu karę przejazdu przez boxy, rekordziści po 3 kary

- 0 i najmniej kontaktów w wyścigu Pro zaliczył Roscoe
    - 0 i najmniej kontaktów z innymi samochodami w wyścigu Pro zaliczył Roscoe
    - 0 i najmniej kontaktów w wyścigu Semipro zaliczył Smakowy
    - 0 i najmniej kontaktów z innymi samochodami w wyścigu Semipro zaliczył Smakowy
    - 0 i najmniej kontaktów w wyścigu Am zaliczył Baster
    - 0 i najmniej kontaktów z innymi samochodami w wyścigu Am zaliczył Baster i Lucanus
    - 0 i najmniej kontaktów w wyścigu Rookie zaliczył Kinki
    - 0 i najmniej kontaktów z innymi samochodami w wyścigu Rookie zaliczył Kinki

- 25 i najwięcej kontaktów w wyścigu Pro zaliczył Maciek Halon
    - 23 i najwięcej kontaktów z innymi samochodami w wyścigu Pro zaliczył Maciek Halon i Kj5d
    - 36 i najwięcej kontaktów w wyścigu Semipro zaliczył Piotr Dziegielewski
    - 35 i najwięcej kontaktów z innymi samochodami w wyścigu Semipro zaliczył Piotr Dziegielewski
    - 48 i najwięcej kontaktów w wyścigu Am zaliczył Arkadiusz Malecki
    - 43 i najwięcej kontaktów z innymi samochodami w wyścigu Am zaliczył Arkadiusz Malecki
    - 25 i najwięcej kontaktów w wyścigu Rookie zaliczył Aderonis (Qcor 26, ale nie dojechał do mety)
    - 21 i najwięcej kontaktów z innymi samochodami w wyścigu Rookie zaliczył Aderonis (Qcor 22)

- prowadzenie w klasyfikacji kierowców objął Diego z Motorsport Capsule Racing Team
    - drugie miejsce ze stratą 21 punktów zajmuje SamFTW z Team Uber
    - trzecie miejsce ze stratą 22 punktów zajmuje Tomek Matuszkiewicz z NoStress Motorsport
    - pierwsza trójka klasyfikacji generalnej jeździ samochodami Audi
    - najwyżej klasyfikowany McLaren to Cq.Mysk z na miejscu 5
    - najwyżej klasyfikowane Ferrari to Luka na miejscu 10
    - najwyżej klasyfikowane BMW to Robsoon na miejscu 15
    - najwyżej klasyfikowany Nissan to Baster na miejscu 39
    - najwyżej klasyfikowane Porsche to Yelen na miejscu 44
    - najwyżej klasyfikowane Lamborghini to ArekGR na miejscu 46
    - najwyżej klasyfikowany Mercedes-AMG to Shybooze na miejscu 63
    - najwyżej klasyfikowane SCG to RentonB na miejscu 73
    - w trzech wyścigach punktowało 127 kierowców, wystartowało 170
    - największy postęp zaliczył Ixamin: R1 w Rookie, R2 w Am i R3 w Semi

- prowadzenie w klasyfikacji zespołów utrzymuje Motorsport Capsule Racing Team w składzie Haku, Maciek Halon i Diego
    - na Laguna Seca zespołowo najmocniejsze było M&M's McLaren Racing Team: miejsca 8, 11 i 30 w Pro
    - drugie miejsce w tabeli zespołów utrzymuje zajmuje Cytryn & Gumiak Racing w składzie TheSznikers, DJ_Sasek i RealAKP (strata 213 punktów)
    - trzecie miejsce w tabeli zespołów utrzymuje Team Uber w składzie Swrsc, SamFTW i SlowikFTW (strata 245 punktów do liderów)
    - pierwsza trójka klasyfikacji generalnej zespołów jeździ samochodami Audi
    - najwyżej klasyfikowane McLareny to M&M's McLaren Racing Team na miejscu 4
    - najwyżej klasyfikowane Ferrari to Spaghetti Racing na miejscu 6
    - najwyżej klasyfikowane BMW to CPN Racing na miejscu 9
    - najwyżej klasyfikowane i jedyne Nissany to RFNX Team na miejscu 20
    - najwyżej klasyfikowane i jedyne Porsche to Halko Gummibärchen Rennteam na mieijscu 22
    - najwyżej klasyfikowane Lamborghini to ProNoob Racing na miejscu 30
    - najwyżej klasyfikowane i jedyne Mercedesy-AMG to Octan Racing na miejscu 31
    - najwyżej klasyfikowane SCG to Hyundai SCG Team na miejscu 26
    - w trzech wyścigach punktowały 34 zespoły z 38, trzy jeszcze w ogóle nie wystartowały

#acleague #assettocorsa #simracing

źródło: youtube.com

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ja pierdolę typ 16 lat i bramę w ekstraklasie strzela. Ja wieku 16 lat miałem pizdę z matmy na semestr XD
      #mecz

odpowiedzi (15)

Mirki, co za pojebana akcja. Dałem ogłoszenie, że szukam kilka części do #citroen C5. Dostaję wiadomość czy chcę za darmo cały samochód. Haczyk? 350km ode mnie i auto ma uszkodzoną skrzynię biegów (automat). No to kurła biere xD
      Cały dzień wczoraj na to straciłem, ale warto było. Full opcja ze skórą i ksenonami.

#samochody

odpowiedzi (81)

Co się odjebało właśnie :D

Moja bratowa zadzwoniła do mnie, czy będę ją reprezentowała w sprawie rozwodowej z moim bratem.
      Z chaotycznej dyskusji pustaka zrozumiałam, że zamierza pozbawić męża (mojego brata) domu jaki wybudował dwa lata temu oraz majątku, a intercyza (na którą osobiście nalegałam, bo brat zaślepiony miłością) nie ma żadnego znaczenia, bo jej się NALEŻY, bo to że ona go zdradzała z klientem (jest manicurzystką) też nie ma znaczenia, bo mąż nie realizował w należyty sposób jej potrzeb finansowych i cyt. "nie dbał o nią", a ona potrzebowała "opieki i czułości", więc ona chce abym ją reprezentowała, bo "znam się na tych prawach" i mam "dojechać tego gnoja".
      #zwiazki #malzenstwo #karyna #logikarozowychpaskow #rozwod #karynix #cotusieodpierdala
      pokaż całość

odpowiedzi (126)