•  

Tutaj zgłaszamy incydenty z trzeciego wyścigu sezonu GT3 @ Laguna Seca

Format:
    PRO/SEMI/AM/ROOKIE - Kto? - Co? - Kiedy/gdzie? - obowiązkowo podajemy czas zdarzenia z replaya wzorcowego.

Wzorcowe Replaye - TUTAJ
    *wszystko sie teraz uploaduje

Na zgłoszenie incydentów macie czas do poniedziałku do godziny 23:59

#acleague

źródło: wykop.pl

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

PRO - Tomek Matuszkiewicz - 2:00/wyjście z l1t2 - Tomek Matuszkiewicz wykonuje gwałtowny manewr przy próbie ominięcia zawodnika z lewej w zasadzie eliminując mnie z rozgrywki

PRO - prorok1394 - 41:48/ t9 rainey curve - prorok po moim błędzie podejmuje niebezpieczną próbę wejścia 2W w t9 w efekcie podcinając mi tyłek

+: Plupi
    •  

@fifa2195: ZGADAZM SIĘ, WBIŁEM SIĘ W CHŁOPAKA - nie wiem czemu auto nie hamowało, bo hamowałem równo z Słowikiem - pokażę na filmie, że hamowałem na max - jedyne co mi przychodzi, że wbił mi się przed hamowaniem wyższy bieg... Reszta to dla mnie zagadka, czemu hamując auto nie hamowało - film później.
      Przepraszam i karę przyjmuję na klatę.
      Aby nie być dłużnym, raportuje zawodnika ManiacMike który w tym samym miejscu już mnie wykasował na koniec drugiego kółka (ostatni zakręt w lewo) rujnując mi dobry start w wyścigu - to mój pierwszy lub drugi raport w simracingu...

•  

Pro Manux 43:35 zaraz za wyjazdem z pitu (manux wyjeżdżał) atakuję go do prawego zakrętu wszystko było by okay gdyby nie ewidentny ruch kierownicą w prawą stronę, skończyło się dla mnie spinem i dużą stratą.
      I również raportuję kierowcę ManiacMike który wjechał w tył samochodu YANIcom widziałem z tyłu :D

•  

Rookie - Qcor - około 10:40, kolega po spinie wylądował na środku toru, nie zważając zaczął manewr (próbę) usunięcia się z trasy wpadając mi pod linię jazdy. Rozwaliłem przez to całkowicie areo i zawieszenie utrudniając skręcanie i jazdę. Wymusiło dodatkowy naprawczy pit i kilka pozycji straconych.

•  

@maciek-halon: jakbys obejrzał powtórkę to byś zauważył, że żadnego "ewidentnego ruchu kierownicą w prawą stronę" nie było - koła miałem prosto i nawet lekko zaczynałem kontrować w lewo. To Ty we mnie wjechałeś bo wyniosło Cię bardzo na zewnętrzną.
      Raportuję:

PRO - Maciek-Halon - 43:43 discord głosowy wyścigowy - złamanie (podkreślonego na czerwono) punktu nr. 7 regulaminu sezonu X "KOMUNIKACJA GŁOSOWA - obrażanie innych zawodników będzie surowo traktowane i moze wiązać się z dodatkową karą lub wydaleniem z ligi - słowa "Manux, idioto!!" :D

•  

PRO - Maciek-Halon - 43:36 - divebomb na T2 - w momencie mojego rozpoczęcia skrętu i złożenia się do zakrętu Maciek-Halon nie miał nawet najmniejszego overlapa.

•  

@maciek-halon: @Manux: ja wiem że emocje itd. ale ja tu winy manuxa nie widzę. Był bardziej z przodu, sprobowales divebomba, nie wyszło, drugi kontakt niestety wywalił Ciebie z trasy. Nie to że bronie manuxa bo sam mógł więcej miejsca na wejściu zostawić, no ale zgłaszać za coś takiego to ja pierdolę. Mam też nadzieję że sefni na spokojnie obejrzy to bo jeśli jest sędzią i to zgłoszenie przyklepnie jak mówił w wyścigu to ja zaczynam wszystkich o wszystko zgłaszać. Np sznikersa co mnie prawie z toru wyjebal czy sumka co hamował na wyjściu z zakrętu przez co w niego wjechałem.

•  

@YANIcom:> Aby nie być dłużnym, raportuje zawodnika ManiacMike który w tym samym miejscu już mnie wykasował na koniec drugiego kółka (ostatni zakręt w lewo) rujnując mi dobry start w wyścigu - to mój pierwszy lub drugi raport w simracingu...

@maciek-halon: > I również raportuję kierowcę ManiacMike który wjechał w tył samochodu YANIcom widziałem z tyłu :D

Tego typu zgłoszenia nie będą brane pod uwagę. Prosimy o stosowanie się do poprawnego formatu zgłoszeń:
      PRO/SEMI/AM/ROOKIE - Kto? - Co? - Kiedy/gdzie? - obowiązkowo podajemy czas zdarzenia z replaya wzorcowego.

•  

PRO
      1:50
      YANI.com

Zamknięcie i zepchnięcie z toru - potem jeszcze 2 poprawki. Nimby nic wielkiego ale Lap1 Turn1 - słabo.

https://www.youtube.com/watch?v=mpB5zAAMco4

•  

PRO
      2:09
      Johny

Uderzenie w @SPEEDMAN i wypchnięcie nas obu poza tor /spin - spadek na koniec stawki

https://www.youtube.com/watch?v=210RRCJWUpY

•  

@konji: Wiadomo mogłem nie atakowac, ale zaatakowałem, jak widać na replayu, z mojej strony nie ma żadnej ruchu w twoją stronę, cały czas jade przy granicy toru po lewej stronie, natomiast ty, trochę mnie zgniatasz i efekcie jest kontakt, jak juz widzisz taka sytuacje to uważam że powinieneś zostawić mi trochę wiecej miejsca a koniec koncow i tak byś obronił pozycje bo nastepny zakręt był w prawo.
      Koniec końców głupia, niepotrzebna sytuacja, ale nie uważam że zasługuje na karę za ten manewr.
      PS: mam nadzieje że nastepnym razem powalczymy bez kontaktowo

•  

PRO
      Drouser | HRT
      Bardzo niebezpieczny powrót na tor ze żwiru mimo że zapewne widział że pełno graczy jedzie. Zamiast spokojnie najpierw z brzegu toru potem gdy sie już rozpedzi wrócić na linie jazdy to on odrazu dawaj! hura! na środek. Ścigałem się z baggikiem jechałem praktycznie obok niego, on zdążył uciec a ja niestety w drousera i zniszczyłem sobie debiut w PRO :( Prosze o jakąś karę, w ramach nauki dla tego Pana jak powinno się wracać na tor, by nasza społeczność była lepsza.

od 11;27 do 11;32
      Zakręt zaraz po korkociągu

•  

AM
      Arkadiusz Małecki
      Po nerwowym wyjściu z T5 ląduję prawą stroną auta na poboczu, więc wpadam w mały poślizg i ratuję auto poprzez 'wahadło'. Przypadkowo wbija się we mnie Sadek, ale był to na tyle lekki strzał że kontynuuje wahadło i jadę dalej. Niestety, Sadka odbija w lewo, a nieumiejętne wyminięcie go w wykonaniu Arkadiusza powoduje karambol na prostej między T5 i T6, a w efekcie ląduje kilka pozycji niżej z pokiereszowanym autem (nie tylko ja).
      Czas 2:22, auto nr. 21 i 17.

+: fwing, Plupi
    •  

@prorok1394: Jak dla mnie nie powinieneś był się w ogóle tam znaleźć nie mając wystarczającego overlapa, w zasadzie tylko kawałek Twojego przodu zachodził za mój tyłek? To też logiczne że będę przycinał do wewnętrznej zgodnie z moją linią jazdy i moim zdaniem powinieneś był odpuścić przed wejściem w zakręt. Jak dla mnie nie było tam opcji do 2W. I oby w przyszłości było bez kontaktu ;)

•  

@Manux: Discord przyznaję ponisło mnie i za to przeprosiłem po zakończeniu wyścigu nwm czy słyszałeś ale wg mnie wyglądało to inaczej zobaczymy co powiedzą sędziowie nie ma co się spinać :)
      EDIT:po starcie w tym samym miejscu dostałem strzała od cb

•  

@ACLeague:
      PRO > kj5d > 1:48
      Zawodnik @kj5d nie zachował na starcie należytej ostrożności, z impetem na pałę wciska się od wewnętrznej próbując wygrać wyścig na 1 zakręcie, wypychać mnie na zewnętrzną co sprowokowało iż miałem kontakt z @lucjan-prochnica który na szczęście jest kierowcą z górnej półki i nikt nie ucierpiał, po czym na samym zakręcie znów kj5d mnie atakował 2-3 razy w tył prowokując aby mnie obróciło... Na szczęście nieskutecznie, choć niewiele brakowało.
      Dla mnie to "incydent wyścigowy", ale zgłaszam bo zostałem zgłoszony.
      https://youtu.be/IgnozSYMZnw#t=01m58s

•  

@ACLeague: pomimo skasowania na korkociagu i spadku chyba z 15 na 25 miejsce nie zglaszam nikogo. Prosba tylko aby uwazac zdecydowanie bardziej i odpuszczac jak nic nie widac i jest naprawde ciasno. Bo to naprawde slabe miejsce do nieprzemyslanego ataku. Tyle w temacie.

#acleague

•  

@ACLeague:
      PRO > ManiacMike > 4:26
      Zawodnik ManiacMike @prodgidy na końcu drugiego kółka, na ostatnim zakręcie w lewo (11) sprzedaje mi bombę z tyłu, po czym wylatuję z toru na pułapkę żwirową, tracąc kilka pozycji, a auto doznało uszkodzeń, w wyniku czego kolejne kółko było b.słabe, a i następne nie najlepsze...
      https://youtu.be/IgnozSYMZnw#t=04m44s

•  

@YANIcom: my bad, żwir ledwo zahaczyłeś, przez co straciłeś 4 pozycje. 5 pozycje straciłeś bo nie wbiłeś biegu gamoniu a co do następnego kolka to co to ma do rzeczy ?

•  

@konji: Na przyszłość będę rozsądniejszy

•  

@ACLeague:
      PRO > fifa2195 > 12:55
      @fifa2195 ponownie przepraszam, przyjmuję karę z pokorą i obiecuję poprawę.
      Naprawdę nie wiem czemu hamując na max (apka lewy dolny róg na powtórce poniżej) auto nie hamowało - rzeczywiście wyglądało jak bym hamował na Tobie, a hamowałem na max praktycznie równo ze @slowikftw mając może nieco wyższą prędkość (jedynie wbił mi się przez pomyłkę wyższy bieg (5) przed hamowaniem)...
      Jest mi przykro, że zepsułem sobie i Tobie wyścig - rzadko to mi się zdarza, szkoda, że akurat w wyścigu gdzie zapowiadała się dobra jazda i mogły wpaść grube punkty... :((
      https://youtu.be/IgnozSYMZnw#t=13m00s
      Wydaje mi się, żę hamowanie nieskuteczne bo wbił mi się wyższy bieg tuż przed... :/
      Przepraszam.

•  

@ACLeague: AM - Stefanterazwino. Wnioskuje o usuniecie z ligi na czas poprawy internetu. Koles laguje praktycznie non stop, pomimo zwrocenia mu uwagi 3 razy nie wyszedl z serwera co skonczylo sie na tym ze jego samochod przeteleportowal mi sie na maske i wyeliminowal mnie z wyscigu.

Sam przyznaje sie do skoszenia kogos w T1, teraz wiem ze SCG ma hamulce z kartona. Przepraszam

Czas zdarzen podam po powrocie z urlopu w czwartek..

•  

@maciek-halon niestety nie usłyszałem bo musialem lecieć za potrzebą po wyścigu ;) W takim razie nie ma sprawy!
      Racja, nie ma się co spinać. Incydenty się zdarzają i po to mamy sędziów żeby je rozstrzygali.

•  

@YANIcom: tam hamuje sie przed tabliczka nr 2 a nie 20m za nia dodatkowo wieksza predkosc i wyzszy bieg i pozamiatane

•  

@fifa2195: Eh, myślę, że głównie ten wyższy bieg mi wskoczył (5), bo nic nie widać (ani nie było czuć) że hamuję, a hamowałem max równo ze SlowikFTW... (kilka razy miałem opóźnione hamowanie w tym miejscu ale z 4 i po prawej i było normalnie)... Bardzo mi szkoda, że zepsułem nam być może najlepsze zawody jak dotychczas...
      Teraz można gdybać, że jak by ManiacMike we mnie się nie wbił w tym samym miejscu na końcu drugiego kółka to by nie było tego wypadku, ale może co innego by się wydarzyło - mimo to żal i wstyd pozostał...
      Karę przyjmuję bez dyskusji z pokorą.
      Na szczęście jest piękna pogoda i trzeba z niej korzystać...
      Pozdrawiam.

•  

@prodgidy: Nie chce mi się komentować twojego "GAMONIA". Startowałem z pułapki, a nie jak inni z lotu, a Slowika nie chciałem blokować od lewej bo miał wyższą prędkość, byłem również nieco zaskoczony i zdegustowany... Zdarza się.

•  

@YANIcom: ciekawa interpretacja - jeżeli sędziowie tak zadecydują przyjmę z pokorą. Zwróć jednak uwagę, że przed zakrętem jestem po wewnętrznej, na hamowaniu już nawet przed tobą, spokojnie zahamowałbym perzed @lucjan-prochnica a ty o dziwo przed samym apeksem przyspieszasz i zjeżdżasz do apexu - było dużo za późno na obronę. Co do dalszej części tego zakrętu to po prostu staram się zostać na torze - jadę po krawędzi. Tak czy inaczej niech sędziowie decydują - czegoś się nauczymy.

Jeszcze 2 ujęcia do analizy:
      https://www.youtube.com/watch?v=hjYbaDO9avg&feature=youtu.be
      https://www.youtube.com/watch?v=iRsbw2OeTTE&feature=youtu.be

•  

@kj5d: Sędziowie są od wydawania werdyktu. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że starałem się jechać start b.ostrożnie zgodnie z zasadą aby nikomu nie psuć wyścigu na pierwszym kółku a tym bardziej na pierwszym zakręcie, za wszelką cenę chciałeś wygrać wyścig po 250m - od tego są kwalifikacje... Mogłem zablokować lewą, ale widząc w lusterku twoją agresywną jazdę bałem się, że mi wjedziesz w tył i być może tak by było. Gazu dodałem żeby uciekać bo wbiłeś się wypychając mnie na zewnętrzną, a później 2-3 razy od tyłu na zakręcie, ale na szczęście mnie nie obróciło...
      Dla mnie to incydent wyścigowy i zgłaszam tylko ponieważ mnie zgłosiłeś, ale jest jasno określone w regulaminie, że pierwsze kółko jedziemy ostrożnie i ja się do niej stosowałem, jednocześnie obawiając się, że mnie skasujesz od tyłu na dohamowaniu do pierwszego zakrętu...
      Następnym razem będę wiedział, że nie stosujesz tej zasady...
      Myślę, że sędziowie rozsądnie rozpatrzą ten incydent, a decyzję należy przyjąć i nie dyskutować.
      Nie komentuję więcej tego, bo nie ma co komentować.
      Pozdrawiam i życzę słonecznego dnia.

•  

@LKRISS To ja skasowałem Cię na korkociągu, wybacz.
      Po nieudanym ataku chwilę wcześniej, zaczął wciskać się obok mnie Piastu, przez co nie miałem dobrej linii i przez nieuwagę spóźniłem dohamowanie. W żadnym wypadku ta kolizja nie była spowodowana chęcią ataku w korkociągu, ale tak czy inaczej to była w pełni moja wina. Mam nadzieję, że następnym razem powalczymy bez takich przygód :)
      Jest nawet uwiecznione na streamie: https://www.twitch.tv/videos/249576400?t=00h50m06s

•  

Poprawka Pro Johny 1:42 start wyscigu johny wypycha mnie i uniemozliwia powrot na tor przez co musiałem hamować i ktoś wjechal mi w tyłek 4:33 Yanicom otatni zakret yanicom niebezpiecznie wraca na tor cudem unikam zderzenia jak dla mnie nalezy se pk mimo ze był ofiarą 13:02 ponownie yanicom ostatni zakret nie hamuje i kasuje nas obu

•  

@fifa2195: poprawka nr2 incydent z johnym przed t1

•  

@fifa2195: nie wiem, może browar szumi albo słońce oślepia mi ekran telefonu, ale nie wiem co tam znowu drążysz - jak mnie skasował ManiacMike to miałem wyjazd pod kontrolą w lusterkach, miałeś całą szerokość toru. Wnioskuję o pkt za nieprzestrzeganie żółtej flagi.

•  

@YANIcom: zobacz sobie jak ja wrocilem na tor po tym jak mnie skasowales i porownaj z twoim powrotem wjechales mi przed maske a co do calej szerokosci toru no faktycznie szczegolnie ze dopiero wyjechalem z zakretu musiałbym bardzo zwolnic żeby weziej wyjsc

•  

@fifa2195: Sorry fifa, ale oglądam kilka razy z Twojej i mojej perspektywy i ja Cię w żadnym momencie nie zepchnąłem z toru. Jechałeś szybciej i nagle na mojej wysokości odbijasz w lewo mimo, że dzieli nas spory dystans. Ja żadnych gwałtownych ruchów nie wykonałem, poza tym w takim tłoku pretensje o takie coś są trochę nie na miejscu. Ty wyprzedzasz, Ty uważasz, ja trzymałem w miarę równą linię i uważałem żeby komuś nie wjechać w dupę na dohamowaniu.
      Na dodatek sam potem wjeżdżasz mi w dupę wypychając na środek zakrętu - dobrze, że nie było tam nikogo innego, bo by oberwał i skończył na poboczu.

@kj5d: Przepraszam, nawet nie odnotowałem tego incydentu, myślałem, że skończyło się tylko na dotknięciu. Trochę mnie tylko zastanawia czemu Speedman zamiast skręcać do apexu jechał prosto...

•  

@ACLeague: Miałem nic nie zgłaszać, ale skoro już tak wszyscy zgłaszają każdą drobnostkę, to proszzz.

PRO fifa2195, 1:46, na dohamowaniu do T2 wjeżdża mi w tył ze sporą prędkością przez co ląduję w połowie toru, na szczęście obyło się bez ofiar trzecich.

•  

@konji: przykro mi się, że Ci się dostało i przepraszam, ale... to był zwykły RA i mogę wymyślić bardzo wiele na swoją obronę, np..
      - Mogłeś równie dobrze zgłosić Pimpka który wypchnoł Telisa, którego postawiło na piachu, ja tu byłem kolejnym ogniwem domina,

- Zatrzymałeś się prawie na kerbie na T3, jeszcze się z kimś tam spinając i niewiadomo czemu zamiast trzymać się prawej pojechałeś do zewnętrznej, chociaż miałeś super ogląd na to co się tam dzieje, ja omijając Telisa miałem podobny kąt jadąc w prawo jak ty w lewo ..... tylko że ja wyboru nie miałem
      - może bym mógł pojechać na wyjściu ciaśniej ale ktoś mnie puknął z prawej na wysokości apeksu t3... ten ktoś z którym się przepychałeś właśnie w tym momencie

- zawsze mogłem wybrać 2gą opcję i zamiast ominąć zrobić karambol na pół gridu
      jak zobacze (patrzyłem na transmisję) to może coś dodam

•  

@Johny3: bardziej chodzi mi o to ze dojechales do lini przez co nie moglem wrocic na tor i wjechalem w slupki co spowodowalo krakse

•  

@Johny3: kontakt faktycznie minimalny ale niestety koszt po mojej stronie spory (cały przód do klepania :-) ) Co do Speedmana po prawej miał RealaAKP który mu chyba zasłoniła apex - jakbyś go nie dotknął to bardzo możliwe że i tak by mnie tam trafił

•  

1. Ignorowanie kar:

Rookie:
      21:35:05,657: CHAT [Szajan]: PLP>ignored penalty|Szajan
      21:40:39,358: CHAT [Qcor]: PLP>ignored penalty|Qcor
      21:50:23,933: CHAT [Petrus]: PLP>ignored penalty|Petrus

2. Niepoprawne PLP:

pokaż spoiler Nie ma tu niczego do oglądania. Scrolluj dalej.

3. "Linie i tor wyjazdu z pitów nie obowiązują mnie":

Rookie kwalifikacje:
      0:20 Floszunio
      11:25 Mateusz-mazurek
      11:45 Floszunio
      12:05 Qcor

Rookie wyścig:
      4:25 Floszunio

Am kwalifikacje:
      0:10 Worms14pl

4. Back to pits i dalsza jazda:

Am Kwalifikacje:
      4:20 Sadek
      10:20 Drag_op
      13:50-15:20 Erus

•  

@fifa2195: no powinieneś zwolnić w strefie żółtej flagi i zachować szczególną ostrożność.
      Proponuję nie drążyć, wyjść na spacer, spędzić miło sobotni wieczór.

•  

@kj5d Jak by nie strzał w zderzak (*dotknięcie zderzaka ^_^ ) to wszyscy byśmy spokojnie przejechali, ponieważ już zwalniałem i się składałem do zakrętu tak jak Ty, w momencie kontaktu wybiło mój samochód do przodu i wtedy wleciałem w Ciebie, dobrze wiesz jak działa tutaj fizyka, wystarczy lekkie dotknięcie nawet w bok i samochód nagle dostaje nitro, jednocześnie przestając skręcać :D Ale wiadomo to wszystko to teraz gdybanie.

@Johny3 Skręcałem do zakrętu, ale trzymałem się bardziej środka toru, ponieważ moment wcześniej wyprzedzała mnie audica po prawej i nie byłem pewien czy nagle nie da ostro po hamulcach, więc wolałem zachować bezpieczny dystans.

+: kj5d
    •  

@tomek-matuszkiewicz: Przede wszystkim to Teliss wypadł poza tor i to on powinien zadbać o to żeby bezpiecznie wrócić na tor i nie uderzyć w Ciebie a nie na odwrót. W momencie kiedy uderzasz we mnie ja jadę już prawie prosto a Ty wciąż odbijasz, miejsca jest na trzy samochody nawet prawie nie wliczając tarki a już na pewno jest na tyle aby Teliss mógł spokojnie wrócić na tor nie przyprawiając Ciebie o zawał serca. Jeżeli bałeś się o to, że Teliss zaspinuje to i tak by w Ciebie wpadł bo pociągnęłoby go w prawo centralnie w tym momencie w którym go wymijałeś to już lepiej by było odpuścić gaz jeśli coś takiego przypuszczałeś. Na tej tarce musiałem uciekać bo Pimpek dał po heblach na widok tego co się działo między Luką a Sznikersem i przy moim dosyć niebezpiecznym powrocie Shalky odbił delikatnie w Twoją stronę ale przynajmniej na wzorcowym replayu nie ma ani kontaktu między nim a mną ani między nim a Tobą. W każdym razie Shalky zrobił w miarę delikatny unik nie próbując się wcisnąć na trzeciego, tymczasem Ty po wycieczce Telisa wybrałeś się w podróż po szerokości toru mając w świadomości to, że jest to l1s1 i jedziemy w ścisku.

Dodatkowo w momencie kiedy zacząłeś omijać Telisa technicznie byliśmy 2W, nie mogłeś wiedzieć, że straciłem prędkość (nawet nie widziałeś że wziąłem grubiej tarke) i zrobiłem miejsca na trzy samochody a powinieneś był przypuszczać, że utrzymując prędkość na wyjściu przycisnę Cię maksymalnie do zewnętrznej zostawiając Ci jedynie tyle miejsca ile by to było niezbędne i na tyle mało żebyś nie mógł ominąć Telisa. Czemu miałbym się trzymać wewnętrznej? Popatrz iile zostawiłeś miejsca Samowi w 21:05 albo Diego w 23:14. Nie sądze, żeby Diego w tym momencie spodziewał się tego, że będziesz trzymał się wewnętrznej ;P

Jak dla mnie skoro już się podjąłeś omijania Telisa powinieneś to zrobić spokojnie i z zachowaniem ostrożności mając powyższe na uwadze. Taki gwałtowny i długi "skok w bok" to było raczej pewne nieszczęście. Jednak to tylko moja wizja tego co się tam stało. Było ciasno, było stresowo, trzeba było szybko podjąć decyzje. Czy trafną? O tym zadecydują sędziowie, ja sobie tam moge pisać ;)

+: mrfloyd
    •  

@mateush92: tak tez sie pozniej domyslilem, ze bylo ciasno i maly blad. Spoko i wazna aby wyciagnac wnioski na przyszlosc. Powodzenia w kolejnych rundach. dla jasnosci nic nie jest zgloszone wiec luzik.

•  

@Plupi: myslalem ze mi zaliczy przejazd przez pit razem ze mniana opon i tankowaniem ale jednak wyszlo ze olalem :/

•  

@fungfung: a co to za kara, gdybyś mógł jednocześnie zatankować i zmienić opony? ;) Drive through to drive through - przejazd przez aleję bez zatrzymywania.

•  

@Plupi: w sumie racja XD dq bedzie czy tylko ostrzezenie?

•  

ehhh... to niepotrzebnie sciagalem powtorke XD mialem zglosic 2 osoby ale w takim razie po co :D

•  

Am - 8:50 - Arkadiusz Malecki - niebezpieczny powrót na tor w poprzek drogi na Korkociągu wprost pod nadjeżdżające samochody
      Am - 35:10 - Romuch3 - wylot z wyjazdu z pitów prosto przed masę, zderzenie, strata pozycji

+: fwing
    •  

@konji: pobrałem repa i podtrzymuje to co pisałem wcześniej..... także skomentuje kilka cytatów
      Po pierwsze nie jest tak, że ja odbijam na Ciebie w prawo, rozpaczliwie "próbowałem" wymijać na całej szerokości toru itd., zostawiłem z lewej miejsca na pół samochodu ... zbliżałeś się do mnie równie intensywnie jak ja do Ciebie i wcale nie wyprostowałeś się... "prawie" robi różnicę, ja też się prawie odprostowałem gdybyś we mnie nie wjechał i pociągnął jeszcze w prawo. No i tak "W momencie kiedy uderzasz we mnie ja jadę już prawie prosto " to nie ja w Ciebie uderzam a Ty we mnie, jesteś w tyłu jedziesz mocno w lewo na mnie mimo że przecież widziałeś to zamieszanie. Co tym powodowało nie wiem ale pewnie to próba ratowania sytuacji po zwiedzaniu pobocza pół zakrętu wcześniej. Także przykro mi, współczuje, itd. ale sam sobie zgotowałeś ten los

•  

@tomek-matuszkiewicz: Skoro masz już tego repa to przeanalizuj sobie dokładnie moją linię jazdy. Zauważysz, że się prostuje i w zasadzie już "prawie" to skończyłem.
      Możesz to też pooglądać tutaj, bo ładnie to widać: https://clips.twitch.tv/RepleteSecretiveDelicataHumbleLife
      Czego nie mogę powiedzieć o Tobie, nie ma najmniejszych śladów, że swój manewr kończysz, prostujesz się dopiero po odbiciu ode mnie. Dalej podtrzymuje, że Twój manewr jest zbyt gwałtowny i na wyrost, dodatkowo pikanterii dodaje fakt, że Telis to Twój kolega z teamu i jak dla mnie wygląda to tak, że chcesz mu zrobić więcej miejsca aby mógł wrócić na tor nie tracąc zbyt wiele czasu.

Teraz troszkę gdybania: Jak już wcześniej pisałem, nie miałeś wizji na to, że zwolniłem. Powinieneś był się spodziewać, że w 2W będę Cię wywoził na zewnątrz ile się da, w końcu z zakręty wyszliśmy na równo. Gdybym nie stracił prędkości i pojechał tak jak powinienem pojechać nie zostawiając Ci miejsca na ominięcie Telisa, odbiłbyś się ode mnie i zatrzymałbyś się na tyłku Telisa powodując ten "karambol na pół gridu".

Mówisz, że ja mam pogląd na sytuacje. Widzę, że Pimpek wywozi Telisa, widzę, że Telis złapał pobocze. Natomiast nie widzę, że masz dużo większą prędkość i będziesz się ładował między mnie a Telisa. Mimo to zostawiłem więcej miejsca. Mogłeś się spokojnie zmieścić tam razem z Telisem ale z jakiegoś powodu postanowiłeś zwiedzać tor po szerokości.

•  

@Plupi: Arkadiusz Małecki w ogóle cały czas bardzo agresywna jazda i ciągłe pchanie się na inne auta - co najmniej raz wypchnął mnie z toru. Niestety nie mam chwilowo możliwości obejrzenia replayu, mam nadzieję że uda mi się do czasu zakończenia zgłoszeń.

+: sweap
    •  

@ACLeague

"AM"
      "Ma100dont"
      Wypchnięcie poza tor przed T2, po wyjeździe z pitlane, czas na replay 33:17
      Zostawiłem mu miejsce. Miał 3/4 toru dla siebie, jechałem na granicy toru a pomimo tego zostałem wypchnięty.
      Gif poglądowy.
      https://gfycat.com/DenseLargeDodo

•  

@nino_onin @ACLeague: Co do wyższego, ewidentnie moja wina. Nie zwróciłem uwagi na wyjazd z pitu i uderzyłem. Przepraszam za ten dzwon i proszę o nałożenie kary.

+: Roskoe
    •  

@Plupi - Bardzo przepraszam, przed chwilą właśnie obejrzałem mój wyczyn na filmie u Tuchana. Ćwiczyłem ten wyjazd nie raz i miałem opanowany, nie wiem co się stało. Może jakiś wyciek oleju z innego samochodu :) Jak będzie kara to słuszna.

•  

@Plupi @ACLeague

AM

11:23 - BezlitosnaWydra
      15:38 - Skethoo
      20:38 - Arkadiusz Małecki
      22:27 - Arkadiusz Małecki
      22:54 - Arkadiusz Małecki
      24:38 - Arkadiusz Małecki
      24:54 - Arkadiusz Małecki

5 strzałów od jednego niewyżytego typa. Pozdro. Dobrze że umar.

+: sweap, Plupi
    •  

ROOKIE
      William_Lawson
      Po delikatnym wyjezdzie poza tor (nie wiem czy problemy z oponami czy areo) jak dla mnie chamsko zajezdza mi droge i doslownie wyrzucxa mnie w opony przy bandzie toru co eliminuje mi areo :/
      Czas portworki: 5.35
      JeremiaszDX
      Po lekkiej stłuczce z innym gosciem cofa sobie na środek korkociagu i nie widzi mnie nadjezdzajacego i nie mam jak ominac jego ani drugiego goscia i nie dosc ze wyjazd poza tor to jeszcze trafiam w niego i areo idzie sie kochac :/
      Czas powtorki: 7.25

Najmocnej chcialem przeprosic lyuk za akcje w 43.50 XD
      Chyba nic nikomu sie nie stalo bo tylko ja poza tor wyjechalem delikatnie ale sory ziom ;)

Gorące dyskusje ostatnie 12h