Wpis z mikrobloga

Mirki na emigracji

Pojechałem po kursie MAG do Belgii do roboty
Spawania nie uswiadczysz - remonty cystren - spawanie w stylu - " po #!$%@? lico jedziesz z tym no ... przetopem
No trudno mysle sobie przyda mi sie taka szkola zycia gdyby nie ten #!$%@? dzien dzisiejszy

Przychodzi szef, patrzy na rece - ok niech sobie patrzy
A ten nie wiadomo dlaczego - "Ty polski smieciu dlaczego robisz w rekawiczkach ( szlifierka ) " po czym wytargal mi te rekawiczki z dloni i kazal robic bez ( caly szfil wedrowal na dlonie )

I tak ten SZEF stal nade mna przez cale 12 godzin i pilnowal abym tych #!$%@? rekawic nie zalozyl i raz za razem wyzywajac od polskich smieci etc

Na sam koniec roboty #!$%@? mnie mlotkiem w udo bo jego zdaniem za slabo sie schylam ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)

I tak sie zasatanawiam czy jutro mu przejechac ta kątowką po mordzie czy z pokora i spokojem znosic to jego #!$%@? ?

A i tak bylo powaznie- nie zmyslam

#pytanie #praca #spawanie #spawanie
  • 9
@spawacz_noob no to trafiłeś ewidentnie #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º) Kariery raczej tam nie zrobisz, więc nie dawaj sobą pomiatać. Jak następnym razem zapyta "po #!$%@? coś robisz" to mu powiedz, że "po #!$%@?" to się w wodzie stoi i jak chce coś zapytać to niech zapyta normalnie a głupie teksty schowa w buty. A szlifierkę kątową można obsługiwać w rękawiczkach, więc #!$%@? mu do tego. Jak się