Wpis z mikrobloga

Witam mirków w ten piękny sobotni poranek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nadszedł czas kupna nowego samochodu, jednak szczerze mówiąc motoryzacja nie znajduję się w kręgu moich zainteresowań więc zwracam się do was z prośbą o pomoc ;) Pisałem wczoraj pytając o audi a6 c6 ale po przeanalizowaniu waszych odpowiedzi doszedłem do wniosku, że jednak dam sobie z nim spokój. Mam do wydania około 35 tys. i tym razem po głowie chodzi mi passat cc. I tu pytanie do was. Czy mając taki budżet jestem w stanie kupić w miarę konkretny model tego auta? Widziałem kilka ciekawych ogłoszeń gdzie autka wyglądały wizualnie bardzo dobrze ponadto przebieg również nie był zbyt wysoki, ale wiadomo diabeł tkwi w szczegółach. O co pytać sprzedającego? Na co zwracać uwagę? No i czy w ogóle mając taki budżet jest sens kupna takiego samochodu? #samochody #pytanie
  • 7
@kefirowaty: Powiem Ci, że trochę tych octavi już przewertowałem, ale jakoś nie mogę się do tego wnętrza przekonać, chociaż rzeczywiście z zewnątrz wizualnie wyglądają bardzo spoko.
@kefirowaty: Człowieku co Ty mu proponujesz.. Octavia jak i cała skoda to badziewie..
@rabit0: Popatrz moze na Audi A4, jakieś modele bmw w tej cenie znajdzie się ładny egzemplarz. Nie patrz na opinie typu bmw jest dla sebixow, wiesniakow itd. To tylko zawisc przez tych ktorych nie stac na takie autko. Napewno wizualnie z zewnatrz jak i wewnatrz sie spodoba. Za ta cene sa juz naprawde ladne egzemplarze ( ͡
@kefirowaty: Nie wazne jaka marke wybierze, w kazdy samochod bedzie musial naprawiac, a co do bmw to zalezy jaki model i nie sa takie awaryjne, jesli jest dobrze uzytkowany i naprawi z oryginalnymi czesciami a nie ze szrotu ( ͡º ͜ʖ͡º)